Önü Açık Kripto Paralar | Kapalı Çarşı - Dolar, Euro, Altın ve Tüm Döviz Kurları - Ekonomi Haberleri
 • YARIM ALTIN
  7.844,00
  % 0,05
 • AMERIKAN DOLARI
  32,5479
  % 0,08
 • € EURO
  34,9947
  % 0,23
 • £ POUND
  41,4745
  % 0,30
 • ¥ YUAN
  4,4834
  % -0,10
 • РУБ RUBLE
  0,3830
  % 0,50
 • BITCOIN/TL
  2132640,108
  % -0,53
 • BIST 100
  10.471,32
  % 0,76

Önü Açık Kripto Paralar

Önü Açık Kripto Paralar
728 90

Kripto para piyasası içerisinde, dijital varlıklar yer edindiği gibi altcoinlerde bulunur. Listelerin genel olarak hareketlenmesini sağlayan önü açık Kripto paralar hangileridir? Kişilerin yatırımları neye göre şekillenmeli?

Başlıklar

Hangi Kripto Paraların Önü Açık?

Kripto para piyasası içerisinde, baskın bir şekilde yer edine dijital varlıklar bulunur. Öne çıkan Kripto paralar, baskın olarak bulunan Kripto paraların yerini almaya hazırlanıyor. Aynı zamanda bu potansiyel de olduğu da, yapılan araştırmalar ve eleştirmenler tarafından söyleniyor. Düşük ve orta hacimli bulunan bazı Kripto paralar, baskın ve yüksek değerde olan Kripto paraların yerini alarak, listelerin hareketlenmesi bekleniyor. Önü açık Kripto paralar:

300 250 4
 • Binance Coin
 • Cardano
 • Tezos

Kripto para listeleri içerisinde Binance Coin, 8. sırada yer edinir. Bu durum, öne çıkması ve yükselişi geçmesi beklendiği için 4. sırayı alacağı görülüyor. Yeterli bir potansiyele sahip olmak ile birlikte aynı zamanda altyapısının da sağlam olması, ilerleyen günlerde yatırımların Binance Coin üzerinden olması gerektiğini söyleyebilirim. Devamında gelen Cardano ve Tezos 5. ve 6. sıralarda yer edinebilir. Genel olarak alt sıralarda bulunan Kripto paraların öne çıkıp, yükselişe geçmesi ile birlikte listelerdeki ivmelerde farklılık gözetebilir. Kripto para piyasası içerisinde, ilk 5 sıra genel olarak aynıdır. İlk sırada Bitcoin yer edinir. Fakat piyasaya olan ilginin artış göstermesiyle birlikte, listelerdeki hareketlenmeler de buna göre değişkenlik gözetir. Yani sürekli olarak listenin aynı şekilde kalması mümkün değildir. Alt sıralarda bulunan Binance Coin, Cardano ve Tezos gibi yükselişe geçmesi beklenen Kripto paraların ilk 10 arasında yer edileceği görünüyor.

Polkadot (DOT)  Yükselişe Geçer Mi?

Finansman sektöründeki yapılan yorumlara, araştırmalara ve analizlere göre Polkadot Kripto parasının, Bitcoin ve Ethereum gibi listelerde ilk sırada yer edinen Kripto paralarının yerini alacağı söyleniyor. Aynı zamanda Polkadot’un sürpriz bir şekilde listeye girip, ilk 5 arasında bulunması bekleniyor. Teknolojik altyapısı ile birlikte uyumluluk sağlaması aynı zamanda potansiyel rakipleri ile birlikte eş değerde olması, yatırımcılar ve finansman sektöründeki profesyoneller için bir polkadot sürprizi ile karşılaşmaları hali hazırda olan bir durumdur. Platformda genel olarak aynı 2021 Kripto paralar ve altcoinler bulunur. Farklı bir Kripto paranın yükselişe geçmesi, kişinin yatırımlarının da farklı yöne çevrilmesi adına oldukça önemli bir adım olabilir. Bu durum günümüzde Kripto para piyasasına olan ilginin, hızlı bir şekilde artış göstermesinden de kaynaklanır.

Önü Açık Hangi Kripto Paralara Yatırım Yapılır?

Kripto para dünyasında, keskin düşüşler yaşanabileceği gibi aynı şekilde de yükselişler görülür. Kripto paralara uzun vadeli yatırım yapan kişilerin, risk almadan sürekli olarak yükselişte olması gerekir. Fakat ülkelerin dijital bünyede sanal paralara olan ilgisinin artış göstermesi, bu sistemde bulunan kişilerin de aynı şekilde ilgi duymasını sağlar. Günümüzde birçok yatırımcı ciddi rakamlarla Kripto paralara yönelir. Aynı zamanda Kripto para üzerinden de birikim yapmak, oldukça mümkündür. Kripto paraların herhangi bir kuruma bağlı olmaması ve kişilerin kendi tercihlerine göre yönetmesi, Kripto paraya olan ilgiyi daha fazla artırır. Önü açık bir şekilde bulunan belirli Kripto paralar yer alır. Bulunan dijital varlıklara kişilerin yatırımlarını yapması adına da, oldukça donanımlı bir altyapıyı sağlar.

 • Litecoin (LTC)
 • Ripple (XRP)
 • Tether (USDT) önü açık kripto paralar olarak bulunur.

Genel olarak listelerin alt bölümlerinde olsalar da hızlı bir yükseliş yaşayıp, Bitcoin gibi popüler bir para ile eş değerde olabilirler. Kripto para dünyasına henüz yeni giriş yapan kişiler için belirli teknik terimlerin ve piyasanın takip edilmesi önemlidir. Burada yer edinen altcoinlerin, umut vadeden Kripto para birimleri olarak bulunması, yeni başlayan kişilerin de tercihlerinin bu yönde olmasını sağlayabilir.

Önü Açık Kripto Paralar Da Olması Gereken Faktörler

Kripto para piyasası içerisinde, birçok dijital varlık yer edilir. Önü açık Kripto paraların kişiler tarafından tercih edilmesi için belirli altyapıyı sağlaması gerekir. Bunlar içerisinde erişebilirlik oldukça önemlidir. Önü açık Kripto paralara erişimin istenilen düzeyde yer edilmesi, kişilerin istediği zaman istediği yerde dilediği gibi işlemleri yapmasını sağlar. Güvenlik, Kripto para piyasasında kimlik hırsızlığı, sanal saldırılar gibi durumlarda önleyici nitelik taşır. Kişilerin portföy eksikliğinin, öne açık Kripto paralar ile birlikte tamamlanması, portföy çeşitlendirme olarak yer edinir. Aynı zamanda bünyede yer edinen birimler ile birlikte, işlemlerin hızlı bir şekilde gerçekleşmesi, zamandan tasarruf eder. Öne açık Kripto paralar, günümüzde farklı projeler altında yer edinir. Bu projeler, yatırımcıların istekleri doğrultusunda karşılanırsa, listelerin hareketlenmesi ve yatırımcıların tercihlerinin farklı olması gibi durumlar görülebilir. Kripto para piyasasında önü açık Kripto paralar için benim fikrim, ilginin bu kadar yoğun bir şekilde olması projelerin de aynı hızla yükselişe geçmesini sağlar. Yani yatırımcıların uzun vadede yatırımlarından beklentilerini karşılayan önü açık Kripto paralar, direkt olarak tercih edilir. Bu durumda piyasanın hareketlenmesi ve listelerin değişkenlik göstermesi, bana göre kesinlikle mümkün.

728 90
Araç çubuğuna atla