Kısa Vadede Kazandıracak Kripto Paralar | Kapalı Çarşı - Dolar, Euro, Altın ve Tüm Döviz Kurları - Ekonomi Haberleri
 • YARIM ALTIN
  8.703,00
  % 2,58
 • AMERIKAN DOLARI
  32,5096
  % 0,29
 • € EURO
  34,5923
  % 0,23
 • £ POUND
  40,4860
  % 0,26
 • ¥ YUAN
  4,4915
  % 0,29
 • РУБ RUBLE
  0,3449
  % -0,57
 • BITCOIN/TL
  2035995,337
  % -2,74
 • BIST 100
  9.548,09
  % -1,36

Kısa Vadede Kazandıracak Kripto Paralar

Kısa Vadede Kazandıracak Kripto Paralar
728 90

2021 yılında kısa vadede kazandıracak kripto paralar hakkında analizlerini açıklayan Lark Davis, bu yılın en popüler dörtlüsünü paylaşarak yeni yatırım alanlarına yön veriyor. Ethereum ve Bitcoin ikilisinden sonra bu dörtlü uzun vadede kazandıracak!

Başlıklar

2021 Yılında Yatırım Yapılması Gereken Coinler Neler?

2021 yılında büyük bir kayıpla ilgi çeken bitcoin zaman içerisinde Ethereum ile bir araya gelerek anılmaya başladı. Özellikle Ethereum para biriminin 1 milyar dolarlık artış göstermesiyle, yatırımcıların yön değiştirmesi söz konusu. 2021 yılında beklenen yatırım alanlarında ilk dörtlüyü açıklayan Davis, özellikle altcoinlere yönelinmesi gerektiği konusunda kesin konuşuyor. Kısa vadede kazandıracak kripto paralar sıralamasında;

300 250 4
 • Band Brotocol ( BAND)
 • Nash ( NEX)
 • Switcheo ( SWTH)
 • Kava ( KAVA)

Yerini alırken, bitcoin ve Ethereum üzerinden yeni bir yarış başlıyor. Aslında bana kalırsa büyük yatırım alanlarına yönelmektense, minik minik büyümek her zaman daha doğru. Bu konuda Lark Davise katılıyorum. Hali hazırda hızla yükselen değerler ani düşüşlere de neden olabiliyor. Risk almak istemeyenler için minik adımlar hem piyasayı öğrenmek ve hem de uzun vadede yatırım yapmak için önemli olabilir.

2021 Yılının Trend Kripto Parası Hangisi?

2021 yılında trendler arasında yerini alan ve kısa vadede kazandıracak kripto paralar, Lark davis için ilk aşamada tabi ki litecoin ve Kava para birimleri. Altcoin sıralamasında yatırım yapanların kazanma ihtimalinin daha yüksek olduğunu düşünen Davis, 2021 yılında trend olarak Litecoin para birimine yönelmenin doğru olacağını düşünüyor.

Analistlerin düşünceleri ve tabi ki piyasaya yön verdiğini unutmadan yatırımlarınızı yapmak uzun vadede kazanç sağlamanız için bir eşiği atlamanızı sağlayacaktır. Dünya genelinde trendleri oluşturan analistler arasında yer alan Davis için yeni yatırım yönlendirmeleri söz konusu. Bu nedenle bence de yatırımların altcoinlere yönelmesi özellikle litecoin üzerine yatırım yapılması doğru bir analizmiş gibi geliyor.

2021 Yılında Bitcoin Yatırımlarına Neler Olacak?

Bitcoin piyasa üzerinde uzun zamandır isminden söz ettiren ve tabi ki ilk para birimi olarak dikkat çeken bir yatırım birimi oldu. Avantajları olduğu kadar dezavantajlarının da olduğunu unutmamak gerekiyor. Yıllardır var olması trendler arasında yer almasına neden olsa da stabil bir kazanç elde etmeniz zaman içerisinde gelirinizin düşmesine neden olabilir. Bu nedenle 2021 yılında büyük yatırımların Bitcoin üzerinden değil de Ethereum üzerinden yönetilmesi tavsiye ediliyor.

Kısa vadede kazandıracak coin tavsiyeleri arasında ilk beşte yer alanlara  yönelirken aynı zamanda LINK ve WAX ikilisinin de ön sıralara geçeceğini analistler fısıldıyor. Kripto para borsasında yüksek kazanç elde etmek için iyi bir yatırım alanı olabilir, altcoin üzerinden değerlendirmelerinizi yaparken bu ikiliyi de unutmamanız gerekiyor. Ethereum ve litecoin yatırımlarından sonra Kava, WAX ve LINK yerini alıyor.

Kısa Vadede Bitcoin Kazandırır Mı?

Bitcoin büyük yatırımların parası olarak genellikle piyasaya ilk giriş yapacaklar ve yeni yatırım alanları seçenekler için uygun görülmüyor. Bitcoin son zamanlarda büyük kayıplar verirken birçok yatırımcısını kaybetti. Ama kısa vadede kayıpları kaldırabileceğinizi düşünüyorsanız yine de yatırım yapın. Benim için düşük değerde olan kripto paralara yönelmek hem riski azaltıyor hem de minik minik olsa da para kazanmamı sağlıyor.

Kısa vadede kazandıracak bitcoin yatırımlarına Lark Davis’de pek olumlu bakmıyor ayrıca. Büyük yatırımlar her zaman büyük kazançlar getirmez aniden büyük kayıplar vermenize neden olabilir. İlk onluda yatırım yapmak istiyorsanız, LINK para birimini tercih etmeniz daha faydalı olacaktır.

2021 Altcoin Yatırım Tavsiyeleri Neler?

Altcoin grubunda en çok tavsiye edilen para birimi her zaman Litecoin ve Ethereum para birimleri olmuştur. Bu sene LINK ve WAX ile birlikte Kava’da kısa zamanda kazanç sağlamanız için iyi bir seçenek olabilir. Tabi ki kısa zamanda kazanmanızı sağlayacak oranlar büyük oranlar olmayacaktır. Bu nedenle yatırımlarınızı yaparken öncelliğiniz her zaman uzun vadede düşünmek olmalıdır.

Altcoin yatırım tavsiyeler 2021 yılı üzerinden ilk olarak Ethereum ve Litecoin takip edilmeli ve yatırımlar bu yönde yapılmalıdır. Bundan sonraki evrede sırada Kava ve LINK yerini alıyor. Bu yatırım araçlarını kullanarak uzun vadede kazanç elde edebilir ve iyi bir performansla para kazanmaya başlayabilirsiniz.

2021 Yılında Kazandıran Kripto Paralar Hangileri?

2021 yılında kazandıran kripto paralar arasında ilginç bir şekilde DOT yer alıyor. Kısa vadede kazandıran ve kurlara katılan yatırımcıları şaşırtan DOT ile LINK yeni trendler arasında yerini aldı. Bu nedenle genellikle, LINK, KAVA ve DOT üzerinden analizler yapılarak yatırımcıların bu yönde ilerlemesi sağlanıyor. Eğer yeni bir yatırımcıysanız, DOT ve KAVA seçeneklerini değerlendirmeniz yerinde olacaktır.

2021 Yılında Kaybettiren Coinler Hangileri?

2021 yılında coinlerde kayıpların olması ilk olarak Bitcoin ile başladı. İlginç bir şekilde % 10 oranla Ethereum’da kayıpların yaşanmasına neden olurken, litecoin de % 10 bir veriyle kayıplara neden oldu. Bu dönemde yatırımlarda sürekli kayıp veren kripto paralar üzerinden analistlerin tavsiyelerini almak ve yeni yatırım yöntemleri belirlemek önemli.

728 90
Araç çubuğuna atla