Gelir Belgesiz İhtiyaç Kredisi | Kapalı Çarşı - Dolar, Euro, Altın ve Tüm Döviz Kurları - Ekonomi Haberleri
 • YARIM ALTIN
  8.139,00
  % 0,07
 • AMERIKAN DOLARI
  32,1928
  % 0,10
 • € EURO
  35,0088
  % 0,00
 • £ POUND
  40,9594
  % 0,02
 • ¥ YUAN
  4,4467
  % -0,03
 • РУБ RUBLE
  0,3561
  % -0,16
 • BITCOIN/TL
  2258836,617
  % -1,28
 • BIST 100
  10.895,25
  % 1,45

Gelir Belgesiz İhtiyaç Kredisi

Gelir Belgesiz İhtiyaç Kredisi
728 90

Gelir Belgesiz İhtiyaç Kredisi alabilmek gelir belgeli ihtiyaç kredisi alabilmekten daha zordur. Ancak bunun için bazı özel durumlara sahip olmanız gerekir. Bu da her banka için değişmektedir. Gelir belgesiz kredi alabilmek artık çok daha olanaklı bir ihtimal olmakla birlikte hem bankaya hem de sizin şartlara olan uyumunuzla doğrudan alakalıdır.

Başlıklar

İhtiyaç Kredisi Nedir?

İhtiyaç kredisi adından da anlaşılacağı üzere olası her türlü ihtiyacınız için başvuracağınız ve nakit ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz bir kredi çeşididir. Başka birçok kredi çeşidi de vardır ancak ihtiyaç kredisi genel işlevlerin hepsini görmektedir. İhtiyaç kredisi alabilmek için kredi notunuz, gelir durumunuz gibi birçok ayrıntıya bakılır. Ancak bu bankadan bankaya göre değişim göstermektedir. Genel olarak en önemli iki özellik ise kredi notunuz ve maaş bordronuzdur. Ancak her zaman maaş bordronuz önem arz etmez. Kolaylık sağlar ama bazı durumlarda buna ihtiyacınız kalmayabilir. Buna da Gelir Belgesiz İhtiyaç Kredisi denir.

300 250 4

Gelir Belgesiz İhtiyaç Kredisi Nedir?

Adından da anlaşılacağı üzere bir ihtiyacınız için ihtiyaç kredisi çekecekseniz ancak bu süreçte herhangi bir yerde çalışmıyorsanız veyahut da emekli değilseniz burada Gelir Belgesiz İhtiyaç Kredisi devreye girmektedir.

Yani herhangi bir geliriniz olmaksızın yine de ihtiyaç kredisi alabilme şansı sunar ancak bu her banka için farklıdır bu yüzden eğer düzenli bir geliriniz yoksa ancak ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız bu konuda her banka ile görüşmeli ve sizin için en uygun olanını seçmelisiniz.

Gelir Belgesiz İhtiyaç Kredisi Alma Şartları Nelerdir?

İlk sırada kredi notu yer almaktadır. Kredi notu burada belirleyici bir etkidedir. Eğer kredi notunuz iyi ise size Gelir Belgesiz İhtiyaç Kredisi imkanı sunulabilir. Çok fazla bir miktar olmasa da işinize yarayacak bir miktar olabilir.

Varsa bir tapunuz da iş görecektir. Bununla birlikte bir kiracınız olabilir, bunun belgeleri size yardımcı olacaktır bunun dışında varsa sigorta girişiniz veya mevsimsel çalışıyor iseniz bunun belgeleri gibi birçok belge alacağınız kredinin miktarını arttırmanızda işe yarayabilir. Ancak en önemlisi kredi notunuzdur.

728 90
Araç çubuğuna atla