Yapay Zeka Destekli Shifter, Vardiya Planlamasında Devrim Yapıyor! | Kapalı Çarşı - Dolar, Euro, Altın ve Tüm Döviz Kurları - Ekonomi Haberleri
 • YARIM ALTIN
  8.606,00
  % 0,37
 • AMERIKAN DOLARI
  32,4970
  % 0,14
 • € EURO
  34,8823
  % 0,30
 • £ POUND
  40,5354
  % 0,12
 • ¥ YUAN
  4,4972
  % 0,32
 • РУБ RUBLE
  0,3458
  % 0,37
 • BITCOIN/TL
  2000561,294
  % -3,61
 • BIST 100
  9.530,47
  % -0,18

Yapay Zeka Destekli Shifter, Vardiya Planlamasında Devrim Yapıyor!

Yapay Zeka Destekli Shifter, Vardiya Planlamasında Devrim Yapıyor!
728 90

Devrim niteliğinde bir vardiya planlama uygulaması olan Shifter, işgücü yönetiminde yeni bir dönemi müjdeleyen son teknoloji platformunu işletmelerin hizmetine sunuyor. Tecrübeli uzmanlardan oluşan bir ekip tarafından geliştirilen Shifter, işletmeler ve çalışanlar için vardiya planlamasını kolaylaştırmak üzere yapay zeka ve makine öğrenimini kullanıyor.

Shifter olarak, işletmelerin vardiyaları verimli bir şekilde yönetmede karşılaştıkları zorlukların ve çalışanların katı programlarla sık sık yaşadıkları hayal kırıklığının farkındayız. Yapay zeka odaklı çözümümüz, vardiya planlamasına dinamik ve uyarlanabilir bir yaklaşım sunarak oyunun kurallarını değiştiriyor,” diyor Shifter Kurucu Ortağı Atakan Yılmaz.

Atakan Yılmaz

300 250 4

Platformun kullanıcı tabanı, uygulamanın canlıya alınmasından sonraki ilk dört ayında 350’den fazla bireysel kullanıcı ve 19 kurumsal müşterinin katılımıyla hızlı bir büyüme kaydetti. Shifter’ın başarısı, kullanıcı merkezli tasarıma odaklanmasına, geri bildirim döngülerini dahil etmesine ve gerçek dünya kullanımına dayalı özellikleri sürekli olarak geliştirmesine bağlanıyor.

Shifter’ın makine öğrenimi yetenekleri vardiya planlamasının ötesine geçiyor. Platform, işletmelerin çalışan havuzuna erişmesine, iş fırsatları yayınlamasına ve kesintisiz iletişimi kolaylaştırmasına olanak tanıyan kapsamlı bir insan kaynakları yönetim aracı olarak hizmet veriyor. Uygulama, kullanıcılar arasında bir topluluk duygusu yaratarak benzersiz bir etkileşimli deneyim oluşturuyor.

Shifter bir vardiya planlama aracından daha fazlasıdır; işletmeleri ve çalışanları geleneksel yönetim sistemlerinin ötesine geçen bir şekilde birbirine bağlayan dinamik bir ekosistemdir. Amacımız, çalışanlara esneklik ve iş tatmini sağlarken işletmeleri de gelişmeleri için güçlendirmektir.” Atakan Yılmaz

Mobil uygulama vardiya planlamasını otomatikleştirerek manuel ve zaman alıcı görevleri ortadan kaldırır. Shifter, yalnızca vardiya planlamasının ötesinde, işletmeleri ve çalışanları güçlendiren kapsamlı bir platform sağlar. İşletmeler vardiya programlarını zahmetsizce oluşturabilir, yönetebilir ve optimize edebilirken, çalışanlar da tercihlerine ve müsaitlik durumlarına göre vardiyalara başvurma esnekliği kazanıyor.

Shifter 23B

Esnek çalışma düzenlemelerine yönelik küresel değişim ve verimli zamanlama çözümlerine yönelik artan talep, Shifter’ı sektördeki dönüşümün ön saflarında konumlandırıyor. Shifter’ın yol haritası, Avrupa ve Körfez ülkelerinin ardından Amerika Birleşik Devletleri pazarına giriş için hazırlıkların sürdüğü küresel genişleme planlarını içeriyor.

Shifter, Eylül 2023’te 3.7 milyon dolar değerleme ile önemli bir yatırım aldı. Bu, yatırımcıların platformun vizyonuna ve potansiyeline duyduğu güveni yansıttı. Fonlar büyümeyi hızlandırmak, yeni özellikler sunmak ve küresel genişleme çabalarını desteklemek için kullanılacak.

Shifter öncelikle restoran, kafe, sağlık, perakende, konaklama ve etkinlik yönetimi gibi sektörlerin karşılaştığı kaotik vardiya yönetimi zorluklarının farkında olarak hizmet sektörüne hizmet vermektedir.

“Shifter’da vardiya planlamasının hem işletmeler hem de çalışanlar için sorunsuz, üretken ve tatmin edici olduğu bir gelecek hayal ediyoruz. Yolculuğumuz daha yeni başladı ve Shifter’ın küresel olarak işgücü yönetimi üzerinde yaratacağı dönüştürücü etki konusunda heyecanlıyız” diyor Atakan Yılmaz.

Shifter ve yenilikçi vardiya planlama çözümü hakkında daha fazla bilgi için lütfen [www.shifter.com.tr] adresini ziyaret edin.

Shifter Hakkında:

Shifter, işletmeler ve çalışanlar için vardiya oluşturma, yönetme ve iletme sürecini basitleştirmek ve optimize etmek için yapay zekadan yararlanan öncü bir vardiya planlama uygulamasıdır. Kullanıcı merkezli tasarıma ve yenilikçi özelliklere odaklanan Shifter, hizmet sektöründe işgücü yönetimini yeniden tanımlıyor.

İletişim

Atakan Yılmaz

Email: atakan@shifter.com.tr

Linkedin: https://www.linkedin.com/in/yilmazatakan/

728 90
Araç çubuğuna atla