• YARIM ALTIN
  3.835,00
  % -0,15
 • AMERIKAN DOLARI
  18,8116
  % 0,01
 • € EURO
  20,4382
  % -0,29
 • £ POUND
  23,3099
  % -0,23
 • ¥ YUAN
  2,7735
  % 0,00
 • РУБ RUBLE
  0,2708
  % 0,13
 • /TL
  %
 • BIST 100
  %

Zengin Edecek Kripto Paralar

Zengin Edecek Kripto Paralar

Kripto para piyasası içerisinde kişilerin yüksek kazançlar elde etmesi adın, belirli dijital varlıklar bulunur. Yatırımlarını, zengin edecek Kripto paralar üzerinden yapmak isteyenler için hangi dijital varlıklar seçilmelidir? 

Zengin Edecek Altcoinler Hangileridir?

Kripto para konusunda oldukça başarılı analistler ortaya çıkaran Lark Davis, zengin edecek ve kişiye maksimum kazanç sağlayacak belirli altcoinleri listeli şekilde açıkladığını belirtti. Yapılan açıklamalara göre kişilerin portföy riskini azaltmak için tercih edeceği altcoinler ile birlikte, yatırım yapmaları söylendi. Genel olarak Kripto paralar üzerinde ilk 5’li listede yer edinen dijital varlıklara, yatırım yapılır. Fakat portföy riski bulunan kişilerin, zengin ettirecek altcoinlere yatırım yapması çoğu finansman tarafından da söyleniyor. Ripto yatırımcılarının, içerisinde bulunduğu portföy risklerini en aza indirgemek amacıyla bulunan altcoinler, zengin olmaları adına da önemli bir yer tutuyor. Yani kazançlarını daha yüksek seviyelere artırmak adına yer edinir. Bunlar içerisinde ilk olarak:

 • İnjektif protovol (INJ),
 • DIA,
 • AXIE INFINITY (AXS),
 • ORION PROTOCOL (ORN),
 • Matic Network (Matıc)

Bana göre finansman dünyasındaki başarılı analistlerin altcoinlere, bu kadar çok dikkat çekmesi, genel olarak Kripto piyasası içerisinde de ciddi yatırımların yapılacağını gösteriyor. Yani Kripto para piyasasında birçok dijital varlık bulunur. Bu dijital varlıklar, kişilere kazançlar sağladığı gibi riskler de oluşturur. Fakat genel olarak çoğunluğun dikkatinde olan ve zengin edecek Kripto paralar içerisindeki altcoinler, dikkate alınmaya değer olarak görünüyor.

Kişiye Kazandıran Kripto Paralar

Kripto para piyasasında bulunan kullanıcılar, kendi dijital varlıkları ile birlikte yükselişe geçmeyi bekler. Çoğu zaman bu durum, piyasadaki hareketlenmelerden dolayı istenmeyen sonuçları gösterebilir. Fakat günümüzde Kripto piyasasına oldukça yoğun ilginin olması ile birlikte, listelerde oluşan güncel gelişmeler kişinin zengin ve kazançlı olması adına, belirli Kripto paralara yatırım yapmasını sağlar. Bu Kripto paralar içerisinde yer edinen 5 önemli Kripto para, zengin edecek Kripto paralar içerisinde bulunur. Bunlar;

 • Ethereum (ETH)
 • Bitcoin (BTC)
 • Litecoin(LTC)
 • Ripple(RTP)
 • Ve son olarak NEO (NEO)

Kripto Piyasasında Kazançlı Olmanın Yolları

Kripto para borsası, gelecek vaat eden bir durumu sergiler. Burada yatırımcılar belirledikleri Kripto paralar üzerinden yatırım yapar. Belirli temel noktalar, kişilerin yatırım yapma nedenleri içerisinde bulunur. Bunlar;

 • Erişebilirlik
 • Güvenlik
 • Daha düşük ücretler
 • Portföyü çeşitlendirme
 • Ve son olarak daha hızlı işlemler

Kripto para piyasasında kazançlı olmak ve zengin edecek Kripto paralar ile birlikte yükselişe geçmek, kişi için oldukça önemli bir faktördür. Finansal işlemler, Kripto para dünyasında herhangi bir hükümet ya da herhangi bir yönetime bağlı olmadan gerçekleşir. Bu sebeple yaptığınız işlemler, sizin istekleriniz doğrultusunda gerçekleşir. Dışarıdan herhangi bir kişinin müdahale etmesi, mümkün değildir. Aynı zamanda yüksek güvenilirlik önlemleri ile birlikte sağlandığı için siber saldırı ya da bunun gibi durumların bulunması de mümkün değildir. Kripto paralara yatırım yaparken, bazı kazançlı yanlarında tercih edilmesi, çoğunluğun Kripto para piyasasına olan ilgisini artırır. Zengin edecek Kripto paralar içerisinde, genel olarak çoğunluğun aklına Bitcoin gelir. Bitcoin yüksek değerlere sahip olduğu gibi oldukça popüler bir dijital varlıktır. Henüz Kripto paralar ile yeni tanışan kişiler için de ilk olarak akla Bitcoin gelir. Fakat belirli altcoinler ve yükselişte olması beklenen Kripto paralar da bulunur.

Hangi Kripto Paralar İle Daha Zengin Olunur?

Genel olarak çoğunluk Kripto para piyasası içerisinde, kendisini zengin edecek Kripto para arayışındadır. Bu durum çoğu zaman altcoin üzerine de gerçekleşir. Kripto para piyasasının bu kadar gündemde olmadan önceki halini ele alırsak, Bitcoin ile birlikte yüklü miktarda kazanç sağlamak mümkündü. Fakat günümüzde Kripto paralar oldukça fazla kişinin ilgisinde aynı zamanda Kripto paralar üzerine bir çok projede yürütülmektedir. Günümüzde Microsoft, Yahoo gibi oldukça ünlü şirketlerin de tercih ettiği belirli Kripto paralar bulunur. Bunlar kişiyi zengin ettiği gibi altcoinleri ile birlikte de yükselişe geçmesini sağlar. Örneğin electroneum, zengin edecek Kripto paralar içerisinde altcoin olarak bulunur. Kripto paralar ile matematiksel açıdan düşünüldüğü takdirde zengin olmak mümkün. Ancak burada Kripto para borsasının takip edilmesi ve incelenmesi de önemli bir detaydır.

Kripto Paraların Yükselişe Geçmesi

Kripto paraların zengin etmesi, dolar olarak düşündüğümüz takdirde anlık olarak yükselişe geçmesinden de sağlanır. Yani hali hazırda bulunan Kripto paraların, kişi zengin etmesi beklenemez. Yükselişe geçtiği anda kazanç sağlar. Bu durum yalnızca Kripto paralar değil aynı zamanda altcoinler için de geçerlidir. Yani Kripto paralar üzerinden zengin olmayı beklemek yerine, alt hacimli paralarda kişinin yükselişe geçmesini sağlayabilir. Ripple oldukça tanınan bir Kripto paradır. Yatırımlarının ripple üzerinden gerçekleştirenler için ileriki süreçlerde yüksek kazançlar sağlaması da, beklenebilir. Yapılan araştırmalara ve listelere göre zengin edecek Kripto paralar, kişilerin yatırımlarınında farklı yöne çevrilmesi adına gerçekleşeceğe benziyor. Gelecek vadeden Kripto paralar 2020 içerisinde özellikle bulunan electroneum,  çoğu yatırımcının da merakla bekledi bir durum.

YORUMLAR YAZ

Araç çubuğuna atla