Yeni Çıkacak Kripto Paralar 2021 | Kapalı Çarşı - Dolar, Euro, Altın ve Tüm Döviz Kurları - Ekonomi Haberleri
 • YARIM ALTIN
  6.259,00
  % 1,07
 • AMERIKAN DOLARI
  28,9080
  % -0,01
 • € EURO
  31,8035
  % 0,32
 • £ POUND
  36,7186
  % 0,51
 • ¥ YUAN
  4,0447
  % 0,04
 • РУБ RUBLE
  0,3232
  % -0,39
 • BITCOIN/TL
  1088952,383
  % 1,95
 • BIST 100
  8.093,54
  % -0,17

Yeni Çıkacak Kripto Paralar 2021

Yeni Çıkacak Kripto Paralar 2021
728 90

Kripto para piyasası içerisinde, 1000’den fazla dijital varlık yer edinir. Kripto paraların yerini, farklı Kripto para projelerin alması özellikle Kripto para üzerinden yatırım yapan yatırımcıların dikkatinde oluyor. Peki, yeni çıkacak 2021 Kripto paralar hangileri?

2021 Yılında Takip Edilmesi Gereken Kripto Paralar Hangileridir?

Kripto paralar, belirli bir listeler dâhilinde piyasada yer edinir. Bu Kripto paralar çıktığı andan günümüze kadar, çoğunluğun tercihindedir. Fakat Kripto paralara olan ilgi, bu sektördeki projelerin arttırmasını sağlamıştır. Yani Bitcoin genel olarak Kripto para piyasası içerisinde sıklıkla tercih edilen ve oldukça popüler bir dijital varlıktır. Fakat genel olarak finans sektöründeki kişilerin ve diğer vatandaşların, Kripto piyasasına ilgisinin olması ile birlikte, birçok kripto paranın da yeni çıkması bekleniyor. Yapılan araştırmalara göre ve belirlenen çalışmalar doğrultusunda, yeni çıkacak Kripto paralar 2021 listelerinde hareketleneceği söyleniyor. Yatırımcıların da yeni çıkan Kripto paralar üzerine yatırımlarını yapması ve bu alandaki artışında kişilerin dikkatinde olacağı, Kripto para finansmanları üzerinden belirtilen açıklamalardır.

300 250 4

Unibright, Loopring ve dHEDGE

Kripto para piyasaları içerisinde yer edinen Unibright, Loopring ve dHEDGE dijital varlıkların, yeni çıkacak Kripto paralar 2021 bünyesinde ön planda olacağına dair söylentiler bulunuyor. Bulunan bu dijital varlıklar, hali hazırda Kripto para piyasasında yer edinir. Fakat oldukça alt sıralarda olması, çoğunluğu haberdar olmadığını gösterir. Bu sebeple piyasa içerisinde olup olmadığı da, herhangi bir şey fark etmiyor. Fakat yükselişe geçip, 2021 yılında oldukça dikkat çekici bir hale gelecek olan Kripto paralar içerisinde yer edilmesi, özellikle yatırımcıların da dikkatini de olmaktadır. Genel olarak yatırımlar, Bitcoin’e ya da alt sıralarında bulunan Kripto paralar üzerine yapılmaktaydı. Fakat bu dijital varlıkların 2021 yılıyla birlikte yükselişe geçmesi, kişilerin dikkatlerinin de farklı yöne çekilmesi adına önemli bir yer tutar. Genel olarak ilgi görmeyen, fakat yapılan listelere ve araştırmalara göre Kripto sektöründe oldukça önemli bir yere gelmesi beklenen dijital varlıkların, ilerleyiş göstermesi söz konusu.

Piyasaya Sürülmesi Beklenen Kripto Paralar Hangileridir?

Birçok Kripto para projesinin, en kısa zamanda piyasaya çıkması, yapılan araştırmalara göre bekleniyor. Türkiye çapında ve dünya çapında piyasaya çıkması beklenen Kripto para projeleri, hem yatırımcıların hem de piyasayı takip eden kişilerin, bekleyiş içinde olduğu bir durum. Kripto para piyasası için genel olarak Bitcoin ön planda, fakat Bitcoin’in anlık olarak düşmesi ve gerileme yaşaması, diğer altcoinlerin yükselişe geçmesini sağlıyor. Genel olarak yeni dijital varlık projelerinin de çıkması adına yapılan çalışmaların temelini oluşturur. Yani daha net bir şekilde açıklamam gerekirsen, hali hazırda bulunan Kripto paraların genel olarak üretimine ve alt yapısına göre düşüşe geçmesi, diğer Kripto paraların proje olarak oluşturulmasını sağlar. Bu projelerde istenilen düzeyde tutarsa, yeni bir şekilde piyasada yer edinir. Yeni çıkacak Kripto paralar 2021, henüz herhangi bir işleme girmediği için yatırımcıların da dikkatinde olur. Bu sebeple de henüz piyasada olmasa bile takibe alınmaya başlar. Bunlar;

 • Aca,
 • Dot,
 • Fıs
 • Ve front yeni çıkacak Kripto paralar 2021, olarak yer edinir.

İlk sırada bulunan Aca  projesi, henüz piyasaya çıkmamış olsa bile, hem dünya çapında hem de Türkiye içerisinde yer edilen yatırımcıların, ciddi yatırımları ile tercih edebilecekleri bir dijital varlık olarak gözüküyor. Projenin bahar döneminde satış sürecini tamamladığı ve diğer satış işlemlerinin halka açık bir şekilde yapılması adına, belirli bir yüzdelik diliminin de ayrıldığı söylendi. Projenin ne zaman çıkacağı ve Kripto para piyasasında nasıl bir yer edineceği, finansmanlar açısından da ciddi bir beklenti konusu oluyor.

2021 Yılında Yatırımcılar Hangi Kripto Paralara Yatırım Yapmalı?

Her geçen gün Kripto para piyasasında, farklı dijital varlıklar yer edinir. Bu dijital varlıkların ilk sıralarında genel olarak, belirli Kripto paralar yer edilse de, yeni projelerin üretilmesi ile birlikte farklı dijital varlıklarda bulunur. Yeni çıkacak Kripto paralar 2021, uzun vadede yatırım yapanların beklentilerini artırdı. Yapılan açıklamalara göre finansman sektöründe ele alınan listeler açısından baktığımızda, farklı Kripto paraların anlık olarak yükselişe geçeceği, fakat farklı Kripto paraların da aynı şekilde düşüşte olacağı bekleniyor. Peki, 2021 yılında yatırımcılar hangi Kripto paralar üzerinden yatırımlarını yapmalı?

 • Genel olarak yatırımcıların tercihinde olan Bitcoin, popüler bir şekilde yer edilir. Bitcoin üzerinden yatırım yapmak, Kripto para piyasasında en çok tercih edilen durumdur.
 • Bitcoin hacim ve yükselişi ile birlikte, kişileri cezbeden bir Kripto para birimidir. Aynı zamanda diğer para birimlerine göre de çoğunluğun bildiği ve güvenilirliği açısından tercih ettiği, bir dijital varlıktır. 2021 yılında yatırımcıların bu para birimi üzerinden, yatırım yapması söyleniyor.

Fakat yeni çıkacak Kripto paralar içerisinde de, ACA  dijital varlığa yönelim ciddi derece olabilir. Yükselmesi beklenen Kripto paralar 2021 içerisinde yer edilen dijital varlıklar, sektörde bulunan kişiler için de merak konusu.

728 90
Araç çubuğuna atla