Yapı Kredi Bankası Ön Onaylı Kredi | Kapalı Çarşı - Dolar, Euro, Altın ve Tüm Döviz Kurları - Ekonomi Haberleri
 • YARIM ALTIN
  6.244,00
  % 0,83
 • AMERIKAN DOLARI
  28,9119
  % 0,01
 • € EURO
  31,7938
  % 0,29
 • £ POUND
  36,7060
  % 0,47
 • ¥ YUAN
  4,0471
  % 0,11
 • РУБ RUBLE
  0,3232
  % -0,38
 • BITCOIN/TL
  1088998,243
  % 2,06
 • BIST 100
  7.962,34
  % 3,14

Yapı Kredi Bankası Ön Onaylı Kredi

Yapı Kredi Bankası Ön Onaylı Kredi
728 90

Yapı Kredi Bankası Ön Onaylı Kredi Nedir?

Yapı Kredi Bankası ön onaylı kredi, müşterilerin ihtiyaçlarına hemen karşılık vermek için oluşturulan bir sistemdir. Bu sistemde kişilerin şubelere giderek kredi başvurusunda bulunmasına gerek kalmaz. Ön onaylı kredi sisteminde müşteriler şubeye gitmeye gerek kalmadan farklı yollarla kredi başvurusunda bulunur. Banka otomatik kredi notunu değerlendirerek ön onay verir. Ön onay almış kişiler gerekli evrakları toplayarak bankaya teslim eder. Günümüzde bu sistemin yaygınlığı git gide artmaktadır.

Yapı Kredi Bankası, hem kendi müşterilerine hem de henüz müşterisi olmamış kişilere kredi hizmeti vermektedir. Ön onaylı krediler, kişilerin işlemlerine hız ve pratiklik katar.

300 250 4

Yapı Kredi Bankası Ön Onaylı Krediye Nasıl Başvurulur?

Yapı Kredi Bankası ön onaylı kredi başvuruları oldukça kolaydır. Ön onaylı krediye başvuru şekilleri aşağıdaki gibidir?

 • Yapı Kredi mobil uygulaması: Yapı Kredi mobil uygulamasını indirdikten sonra müşteri numarası ve şifresini giriniz. Ana sayfadan Krediler sekmesi tıklayarak ihtiyacınız olan kredi türüne başvuruda bulununuz.
 • Yapı Kredi internet şubesi: Yapı Kredi resmi internet şubesinden müşteri numarası ve şifrenizi giriniz. Ardından Başvurular menüsünden veya Krediler menüsünden ihtiyacınız olan kredi türüne başvurunuz.

Eğer mobil uygulama veya internet şubesi için kullanıcı şifreniz yoksa ‘Şifremi unuttum’ menüsünden kolayca şifre alabilirsiniz. Yapı Kredi Bankası’ndaki kredi başvurularını 7 gün 24 saat yapabilme şansınız vardır.

Bu sistemin haricinde Yapı Kredi maaş müşterisiyseniz veya bankanın devamlı müşterisiyseniz cep telefonlarınıza yetkililer tarafından hesaplanmış ön onaylı kredi bilgileri de SMS olarak atılabilir. Bu durumda gerekli mesajlaşmayı yaparak bu kredi miktarından yararlanabilirsiniz.

Yapı Kredi Ön Onaylı Kredi Nasıl Kullanılır?

Yapı Kredi ön onaylı kredi başvurusunda bulunduktan sonra sizlere bilgilendirme için SMS gelecektir. Ön onaylı kredi başvurunuzun onaylanması durumunda limit tutarı kadar kredi kullanımına başlayabilirsiniz. Bu noktada Yapı Kredi personelleri sizlerle iletişime geçecektir.

Ön onaylı kredilerinizi şubeden kullanmanız gereklidir. Bunun için sizlerden gerekli evrakları getirmeniz istenecektir. Ayrıca detaylı bilgi için 444 0 444 Yapı Kredi Müşteri İletişim Merkezi’ni arayarak müşteri temsilcileriyle görüşebilirsiniz. Ön onaylı kredi kodunu söylerseniz işlem hızlanacaktır.

728 90
Araç çubuğuna atla