TEB'den Emeklilere Promosyon Müjdesi | Kapalı Çarşı - Dolar, Euro, Altın ve Tüm Döviz Kurları - Ekonomi Haberleri
 • YARIM ALTIN
  8.611,00
  % 0,44
 • AMERIKAN DOLARI
  32,5404
  % 0,22
 • € EURO
  34,8553
  % 0,29
 • £ POUND
  40,6261
  % 0,30
 • ¥ YUAN
  4,4973
  % 0,32
 • РУБ RUBLE
  0,3458
  % 0,36
 • BITCOIN/TL
  2000561,281
  % -3,61
 • BIST 100
  9.530,47
  % -0,18

TEB’den Emeklilere Promosyon Müjdesi

TEB’den Emeklilere Promosyon Müjdesi
728 90

TEB emeklileri son derece sevindirecek bir kampanya başlatarak maaşının kendi bankalarına taşıyan emeklilere 1000 TL’ye varan promosyon veriyor.

Türk Ekonomi Bankası son dönemde yapılmamışı yaparak 30 Haziran Dünya Emekliler Günü için emekli vatandaşlarımızı çok sevindirecek ve yaralarına az da olsa derman olacak bir kampanyayı hayata geçiriyor. TEB tarafından gerçekleştirilen bu kapmayanın ayrıntılarına göre Sosyal Güvenlik Kurumu bünyesinde olan emekliler başka bankalardan aldıkları emekli maaşını TEB’e taşımaları durumunda 1000 TL’ye varan bir promosyonu alabiliyor. Maaşını TEB’e taşıyan emeklilerin bu kampanyadan yararlanabilmeleri için ek olarak yapması gereken tek husus ise en az bir adet otomatik fatura ödeme talimatını bankaya vermesi gerekiyor. Bu doğrultuda faturalar için herhangi bir limit olmayacağı için istenilen tüm faturalar otomatik ödeme talimatı doğrultusunda verilebiliyor. Banka hesabında bulunan paralardan bu faturaların tam tarihinde ve düzenli ödenmesi ile birlikte artık emekli vatandaşlarımız fatura ödemek için kuyrukta beklemek zorunda kalmıyor.

Başlıklar

300 250 4

Promosyonlar Oranları Belli Oldu

Hangi emeklinin ne kadar promosyon alacağının ayrıntıları ise banka tarafından açıklandı. Kampanya dahilinde 1000 TL’den daha az bir maaş alan emekliler için 850 TL promosyon alacağı, 1000 TL ile bin 999 TL arasında maaş alan emeklilere 925 TL promosyon verileceği son olarak emekli maaşı 2 bin TL ve üzeri olan emeklileri ise 1000 TL promosyon verileceği ifade ediliyor. Emeklilerin kampanya hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek ve bu kampanya dahilinde başvuru yapmaları için en yakın TEB şubesine gitmeleri gerekiyor. TEB bu anlamda emekli vatandaşlarımızı yormamak adına banka şubesinde her türlü işlemi kısa sürede ve herhangi bir ek belge talebi olmaksızın yapacağını ifade ediyor. Daha önceki senelerde bankalar emekliler için çeşitli kampanyalar yapsa da istedikleri çok sayıda evrak nedeni ile emeklilerimiz oldukça zor durumda kalmış ve bu evrakları toplamakta oldukça zorlandıkları görülüyordu.

Yakınlarına Tavsiye Edene Ek 100 TL

TEB gerçekleştirdiği bu özel kampanya ile ilgili her türlü ayrıntıyı düşünmüş görünüyor. Bu doğrultuda banka emekli müşterileri için özel müşteri hizmeti hattını da faaliyete geçiriyor. Emekliler için özle olarak kurulmuş bu hattan yapılacak tüm işlemlerde ve internet bankacılığından yapacakları EFT ve havale işlemlerinden hiçbir ücret talep edilmiyor. Emekli müşteriler için TEB şubelerinde her şartta öncelikli hizmet alma kolaylığı, emekli banka müşterilerine özel ve 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kullanma imkânı, acil ihtiyaçlar için günlük nakit çekme imkanı, Marifetli Hesap ile emekliler için birikimlerine özel faiz oranı ve ATM’lerden günlük yüksek çekim limiti ile emeklilere kendini özle ve değerli hissettirecek hizmetleri de kendi emekli müşterileri için hazırladığı pakette sağlıyor. Komple paket sayesinde artık emekliler için en acil ihtiyaçlarda bile her an yanında olan bir banka olmuş oluyor. Banka yetkilileri ise sunulan bu avantajlı paketin sadece banka müşterisi olan emeklilere özle olduğu ve diğer banka müşterileri için avantajlı başka hizmetlerinin bulunduğunu ifade ediliyor:

TEB son dönemde yaptığı yeniliklere bir yenisini katarak, yakınlarını bu son derece yenilikçi ve avantajlı sisteme davet etmek suretiyle TEB Emekli Bankacılığı Ailesi‘ne katılmasını sağlayan tüm banka müşterilerine de 100 TL ödeme yapıyor. Bu para 3 iş günü içerisinde banka müşterilerinin hesabına sorunsuz bir şekilde geçmiş oluyor. Banka tarafından gerçekleştirilen bu kampanya son dönemde emekliler için yapılmış en kapsamlı ve en avantajlı kampanyalardan biri olarak ifade ediliyor.

728 90
Araç çubuğuna atla