Sms İle İhtiyaç Kredisi | Kapalı Çarşı - Dolar, Euro, Altın ve Tüm Döviz Kurları - Ekonomi Haberleri
 • YARIM ALTIN
  8.139,00
  % 0,07
 • AMERIKAN DOLARI
  32,1832
  % 0,07
 • € EURO
  35,0014
  % 0,02
 • £ POUND
  40,9760
  % 0,04
 • ¥ YUAN
  4,4504
  % 0,00
 • РУБ RUBLE
  0,3562
  % -0,16
 • BITCOIN/TL
  2258442,562
  % -1,31
 • BIST 100
  10.895,25
  % 1,45

Sms İle İhtiyaç Kredisi

Sms İle İhtiyaç Kredisi
728 90

İhtiyaç kredisi, birçok banka müşterisi tarafından sıkça tercih edilen bir kredi türüdür. İhtiyaç kredisi başvurusu yapmak için artık şubeye gitmeye gerek kalmamıştır; sms ile ihtiyaç kredisi sayesinde belirli numaraya kısa mesaj yollayarak ihtiyaç kredisi başvurusu yapılabilmektedir.

Sms ile ihtiyaç kredisi; müşteriler için oldukça cazip bir fırsattır. Kolay ve hızlı şekilde yapılan ihtiyaç kredisi başvurusu; banka müşterisi olmanız dahilinde çok kısa bir sürede yanıtlanmaktadır.

Başlıklar

300 250 4

Sms ile İhtiyaç Kredisi Nedir?

İhtiyaç kredisi başvurusu; ilgili bankanın mobil bankacılığı veya internet bankacılığından yapılabilmektedir. Aynı zamanda; banka müşterisi olmayanlar için bankanın müşteri hizmetlerinden ve en yakın şubeye gidilerek de yapılan ihtiyaç kredisi başvurusu; artık en kolay şekilde cep telefonundan belli bir numaraya kısa bir bilgi kısa mesajı yollayarak yapılmaya başlanmıştır.

İhtiyaç kredisi çekmek isteyen müşteriler için başvurularında kolaylık sağlayan sms ile ihtiyaç kredisi başvurusu, kısa bir süre içinde banka tarafından yanıtlanmaktadır.

Sms ile İhtiyaç Kredisi Nasıl Çekilir?

İhtiyaç kredisi çekmek için öncelikle ilgili bankanın kredi için talep ettiği koşulları sağlıyor olmak gerekmektedir. Belirli koşulları sağladığınız taktirde onaylanacak olan ihtiyaç kredisi; başvurunuz süresince özenle takip edilecektir. İhtiyaç kredi başvurunuzu sms ile yapmak için; genelde bankalar tarafından belirlenen bilgileri kısa mesaj bölümüne yazarak yollamanız gerekmektedir. Genelde bu bilgiler örnek olarak;

SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak adına “Kredi Türü (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Gelirinizi” yazıp xxxx’e gönderebilirsiniz.

Kredi türü olarak dolduracağınız yer tercihinize göre belirleyeceğiniz; konut kredisi, ihtiyaç kredisi, taşıt kredisidir. TC kimlik numaranızı da doğru ve eksiksiz girmeniz gerekmektedir. Aylık gelirinizi de doğru bir şekilde girip gönderdiğinizde; banka tarafından oldukça kısa bir süre içerisinde size bilgilendirme mesajı gelecektir.

Sms ile İhtiyaç Kredisi Çekilir Mi?

Sms ile İhtiyaç kredisi başvurusu mümkün olmaktadır. Birtakım bilgi ve belgelerin gerektiği ihtiyaç kredisi çekimi; ancak bankanın hali hazırda müşterisi iseniz mobil veya internet bankacılığından gerçekleştirilmektedir.

İlgili bankanın mobil veya internet bankacılığı üzerinden yapabileceğiniz ihtiyaç kredisi başvurusu da oldukça kısa sürede yanıtlanmakta ve gerekli durumlarda müşteri şubeye davet edilmektedir. Belirli belgeleri talep eden ilgili banka şubesine gitmeniz dahilinde ise; anında banka hesabınıza çektiğiniz kredi miktarı yatmış olacaktır.

728 90
Araç çubuğuna atla