Piyasaya Girecek Kripto Paralar | Kapalı Çarşı - Dolar, Euro, Altın ve Tüm Döviz Kurları - Ekonomi Haberleri
 • YARIM ALTIN
  8.135,00
  % 0,02
 • AMERIKAN DOLARI
  32,1695
  % 0,03
 • € EURO
  35,0226
  % 0,02
 • £ POUND
  40,9882
  % 0,05
 • ¥ YUAN
  4,4504
  % 0,00
 • РУБ RUBLE
  0,3561
  % -0,16
 • BITCOIN/TL
  2257882,353
  % -1,60
 • BIST 100
  10.895,25
  % 1,45

Piyasaya Girecek Kripto Paralar

Piyasaya Girecek Kripto Paralar
728 90

Yüksek değerde bulunan Kripto paralar, özellikle yatırımcılar için ön plandadır. Fakat yüksek hacimli Kripto paralar bulunduğu gibi piyasaya girmesi beklenen, Kripto paralarda yer edinir. Peki, piyasaya girecek Kripto paralar hangileridir?

Başlıklar

Kripto Para Neden Tercih Ediliyor?

Finansal sektördeki iş profesyonelleri ve vatandaşlar tarafından tercih edilen Kripto paralar, son yıllarda oldukça ilgi görmeye devam ediyor. Kripto paraların üzerinden yapılan işlemlerin,

300 250 4
 • Oldukça kısa bir süre içerisinde gerçekleştirilmesi
 • Ve burada yapılan işlemler esnasında herhangi bir işlem ücretinin olmaması gibi çeşitli faktörler, kripto paranın tercih edilmesini sağlıyor.

Kripto paralar, merkezi olarak herhangi bir otoriteye bağlı değildir. Aynı zamanda ödeme bilgilerinin çalınması, işlem esnasında kişinin sistemden zarar görmesi gibi etkenler de söz konusu değildir. Kripto para birimi üzerinden yatırım yapmak, özellikle Finans piyasasında ki kişilerin tercihindedir. Çünkü Kripto para birimleri içerisinde, oldukça yüksek kazançlar sağlayan birimler bulunur. Bu sebepten ötürü, herhangi bir kuruma ya da hükümete bağlı olunmadığı için tercih edilir.

Kripto Paralara Neden Yatırım Yapılır?

Piyasa içerisindeki belirli para birimleri üzerine, yatırımlar gerçekleşir. Fakat günümüzde oldukça popüler bir hale gelen Kripto paralar üzerinden de, yatırım yapmak oldukça mümkün. Kripto para, belirli bir kesim tarafından gelecek vaat eden para birimi olarak yer edilir. Kripto paralar, özellikle Finans sektöründeki iş profesyonelleri ve birikimlerini yatırıma çevirmek isteyen kişilerin, tercih ettiği bir yöntemdir. Kripto para birimlerini, yatırıma çevirmek isteyenler için belirli işlemler bulunur. Bu işlemler eksiksiz bir şekilde yapıldığı takdirde, istenilen düzeyde yatırım sağlanır. Erişilebilirlik, güvenlik, daha düşük ücret, portföy çeşitlendirme ile birlikte kişilerin yatırımları da, istediği düzeyde olur. Böylelikle finansal işlemler, güvenilir bir şekilde herhangi bir şirkete bağlı olmadan, sağlanır. Bence Kripto paraların en önemli özelliği de budur. Yani işlem yaparken, herhangi bir ticari şirkete ya da herhangi bir yönetmeliğe bağlı değilsin. Bu yüzden güvenilir ve rahatlıkla kendi sistemine göre dijital varlıklarının hesabı gerçekleşiyor.

Piyasaya Sürülmesi Beklenen Kripto Para Projeleri Hangileridir?

Kripto para piyasasında yükselişte olan, birçok para birimi bulunur. Bu para birimleri içerisinde altcoinler de yer edinir. İlk sıralardaki para birimlerinin durgunluğundan kaynaklanan ciddi yükseliş, altcoinler için söz konusu görülüyor. Fakat günümüzde oldukça popüler bir hale gelen piyasaya girecek Kripto paralar, özellikle yatırımcıların dikkatinde oluyor. Yeni çıkacak kripto paralar 2021;

 • ACA

Aca, henüz Kripto para piyasasında yer edilmemektedir. Fakat yatırımcılar tarafından ciddi bir kitleye hakim olacağı da, bekleniyor. Satış sürecini tamamlayan para birimi, Kripto para piyasasını takip eden kişiler tarafından ciddi bir beklenti oluşturdu.

 • DOT

Kripto para piyasası içerisinde ilk sıralarda oldukça yüksek hacimli para birimleri yer edilir. Bu para birimlerini yerinden edecek DOD, gelecek yıllarda kesinlikle yatırımcıların da gözdesi olacak bekleniyor.

 • Fıs

Hem yatırımcı kitlenin, hem de finansal piyasayı sürekli olarak takip eden kitlenin, dikkatinde olan fıs, piyasaya girecek Kripto paralar içerisinde yer edilir. Hızlı bir giriş yaptığı gibi listelerde de değişkenlik göstermesi bekleniyor.

 • Front

Yatırım fırsatları açısından, yatırımcılara birçok avantaj sunacağı gözüken front Kripto para biriminin, piyasada kesinlikle olması gerektiğine dair söylentiler de yer ediniyor. Hem eleştirmenler hem de piyasa yorumcuları tarafından bu kadar ciddi yorumların yapıldığı para biriminin, bana göre kesinlikle piyasada yer edinmesi şart!

 • Grt

Kripto para borsaları listelemelerinde yer edilmesi beklenen diğer bir Kripto para birimi Grt, önemli bir proje olarak biliniyor. Aynı zamanda halka açık bir şekilde listelenmesi de, diğer para birimlerinde olduğu gibi beklenen bir durum.

 • Inch

DeFİ yatırımcılar tarafından oldukça büyük bir merak ile beklenen para birimi, bulunğu kendi ağ yönetimi ile birlikte, piyasaya sürülmesi için gün saydığı söyleniyor. Önümüzdeki yıllarda ya da hızına bağlı olarak belirli aylarda da Inch, Kripto para piyasasında görülebilir.

 • Near

Piyasaya girecek Kripto paralar arasında, yine merakla beklenen diğer bir para birimi Near’dır.  Yatırımcılar ve piyasayı takip eden kişiler tarafından merakla beklenen, önemli bir para birimi olduğu söyleniyor.

 • Skale

Piyasada yer edinmeyen Skale, daha şimdiden adından sıklıkla söz ettirmeyi başardı. Kripto para projeleri içerisinde birçok kurucu ortak tarafından da desteklendiği gibi ciddi yatırımların, ciddi derecede yapılacağı bu para birimi için söz konusu olmaktadır. Piyasaya girecek Kripto paralar içerisinde, birçok yatırımcı tarafından beklenen para birimidir.

 • AVA

Piyasaya sürülmesi beklenen ve Emin Gün Sirer’in projesi olarak yer edilen, diğer bir para birimi AVA’dır.

Piyasaya Girecek Kripto Paralardan Beklenen Nedir?

Günümüzde oldukça popüler ve yükselen değer haline gelen Kripto paraların, 2021 Kripto para tahminleri ile birlikte piyasanın hareketlenmesi, bekleniyor. Piyasaya girecek olan Kripto paraların, yükselişte olan paraların yerini alacağı ve yatırımcılarında yatırımlarını, farklı alana çevireceği gibi konular yer ediniyor. Piyasaya girecek kripto paralar ile hareketlilikte sağlanacak.

728 90
Araç çubuğuna atla