Patlayacak Kripto Paralar | Kapalı Çarşı - Dolar, Euro, Altın ve Tüm Döviz Kurları - Ekonomi Haberleri
 • YARIM ALTIN
  6.927,00
  % 1,07
 • AMERIKAN DOLARI
  31,0708
  % 0,17
 • € EURO
  33,6790
  % -0,05
 • £ POUND
  39,4560
  % 0,03
 • ¥ YUAN
  4,3173
  % 0,23
 • РУБ RUBLE
  0,3337
  % 0,14
 • BITCOIN/TL
  1572958,553
  % -0,71
 • BIST 100
  9.374,20
  % 0,29

Patlayacak Kripto Paralar

Patlayacak Kripto Paralar
728 90

Kripto para piyasasında, binden fazla Kripto para yer edinir. Bazı Kripto paralar çok kazandırsa da, bazıları ise daha az bilinir. Yapılan araştırmalara göre patlayacak Kripto paralar nelerdir?

Kripto Para Borsalarında Nasıl İşlem Yapılır?

Kripto para borsasında işlem yapabilmek için kişinin kendisine ait olan bakiyesinin, yer alması gerekir. Reel para olarak bulunan Kripto paralar, belirli bir bakiye olarak bulunduğu takdirde, alış ve satış işlemleri yapılır. Kripto para borsasından kendi hesabınıza Reel paraları, Türk Lirası olarak aktarmak oldukça mümkündür. Bunun için adınıza ait olan bir bankadan hesap açtırmanız gerekir. Hesabı açtığınız takdirde, Reel paralarınız 20 dakika içerisinde hesabınıza geçer. Bu işlem otomatik bir şekilde gerçekleşir. Paraların Türk Lirası olarak kullanılması, hesabınızda bulunan bakiyeye göre değişkenlik gösterir. Kripto para borsalarının, kişinin kullanımına göre alış ve satış olarak, farklı yöntemleri bulunur. Örneğin bakiyeniz üzerinden bir alış yapmak istediğiniz takdirde, bunu açtığımız hesap ile birlikte Türk Lirası şeklinde kullanabilirsiniz. Satış işlemleri de yine bu doğrultuda gerçekleşir. Alış ve satış işlemleriniz gerçekleşirken, dışarıdan herhangi bir kişinin müdahale etmesi kesinlikle söz konusu değildir. Patlayacak kripto paralar ile de aynı işlemler sağlanır.

300 250 4

Analistlere Göre Patlayacak Kripto Paralar Nelerdir?

Kripto paralar, piyasa dünyasında oldukça fazladır. Burada popüler yatırımcıların genel olarak tercihinde olan, belirli para birimleri bulunur. Fakat henüz yükselişe geçememiş ve orta hacimli olarak bulunan para birimlerinin de, yapılan araştırmalara göre ciddi bir yükselişe geçeceği söyleniyor. Kripto para piyasasında kazanç elde etme potansiyeli oldukça yüksek olan altcoinler, belirli analistlere göre açıklandı. Bunlar;

 • Basic Attention Token‘ın (BAT)
 • SAND
 • Band Protocol (BAND)
 • Ve son olarak ATOM

Hangi Kripto Paralar Tamamen Değişecek?

Düşük ve orta hacimli olarak bulunan belirli Kripto paraların, baskın bir şekilde bulunan Kripto para varlıklarının yerini alacağı, eleştirmenler ve piyasa yorumcuları tarafından düşünülüyor. Aynı zamanda baskın olarak bulunan Kripto para varlıklarının yerini, düşük ve orta hacimli belirli bazı Kripto paraların alması üzerine potansiyel sahibi olduğu da, söylentiler içerisindedir. Yükselmesi beklenen kripto paralar 2021

 • Binance coin
 • Cardano
 • Tezos

Bence Kripto paraların değişim göstermesi, bu alanda yatırım yapmak isteyen kişilerin de kararlarını değiştirebilir. Çünkü genel olarak, çok kazandıran paralar üzerine bir yatırım yapılır. Uzun vadeli yatırımlar da patlayacak kripto paralar üzerine gerçekleşir. Fakat Kripto paraların sistematik olarak değişim göstermesi ve yükselişe geçmesi, beklenen belirli para birimlerinin de Kripto para finans dünyasında değişkenlik oluşturması, yatırım yapan kişilerin kararlarını değiştirir. Yani bana göre sürekli olarak düşük hacimde bulunan belirli para birimlerinin, direkt olarak yükseliş ve gelişim göstermesi Kripto piyasasında da bir patlama olarak yer edilir. Kripto piyasası yorumcularına göre bu değişimin, yatırımcılar açısından avantajları olacağı da söyleniyor.

Polkadot (DOT) Yükselişe Geçer Mi?

Baskın ve yükselişte olan para birimlerine göre daha düşük potansiyele sahip olan, belirli para birimleri bulunur. Fakat patlayacak Kripto paralar içerisinde, polkadot sürprizinin de gelmesi tahmin ediliyor. Kripto paralar üzerine yapılan eleştirilere göre Binance ve Ethereum Para birimlerinin ilk iki sırayı tutması ve 3. sırada da ise bir polkadot sürprizinin gelebileceği belirtiliyor. Uyumluluk sağlamayı başarırsa, Kripto piyasa açısından da, oldukça iyi bir noktaya gelecek olan polkadot, Finans sektöründeki profesyonel kişiler için de farklı bir para birimi olarak yer edilir. İlk iki sıradaki baskın para birimlerine göre oldukça düşük bir para biriminin bir anda yükselişe geçmesi, potansiyel bir rakip olarak da bulunacağa benziyor.

Hangi 12 Altcoin Patlama Yaşayacak?

Patlayacak kripto paralar üzerine yapılan stratejiler için araştırmalara göre 12 adet altcoinin, yükselişte olduğu söyleniyor. Yayınlanan listelerde beklentinin üstünde performans gösterecek olan altcoinler, piyasayı sürekli olarak takip ede finansmanlarında dikkatini çekti. Ünlü Kripto para stratejisti Josh Ragger’in yaptığı açıklamalara göre, baskın ve popüler bir şekilde bulunan Kripto paralarının yerini altcoinlerin alacağını ve aynı şekilde yükselişe geçeceğini de belirtildi.

 • Uzun vadede yatırım yapmak isteyenlerin bu altcoinler üzerinden yatırım yapacağı da, patlama ile birlikte sağlanacak.
 • Genel olarak Kripto para birimleri içerisinde daha baskın, daha çok kazandıran paralar üzerinden yatırım yapılır. Alt kısım da bulunan para birimleri, uzun vade yatırım yapmak isteyenlerin çekindiği ve karamsar kaldığı birimleridir. Fakat önümüzdeki yıl ya da daha uzun vadeli sürelerde, belirli altconlerin patlama yaşayıp, kişilerin bu altcoinler üzerinden güvenilir bir şekilde yatırım yapabileceği de söyleniyor.
 • Sanal para olarak bulunan Kripto paralar, alış ve satış işlemlerinde kullanılabildiği gibi uzun vadeli yatırımlarda da istenilen düzeyde performans sergiler. Bu Kripto paraların içerisinde yer edinen 12 adet para birimi, patlama yaşaması beklenilen birimlerdir. Yeni çıkacak kripto paralar 2021; ETH, BTC, LINK, DOT ve ZEC, XAMP, ASTRO, SRM, SHROOM, YFI, SUSHI, TOB ve YFL
728 90
Araç çubuğuna atla