Ox Coin Nedir Özellikleri Nelerdir | Kapalı Çarşı - Dolar, Euro, Altın ve Tüm Döviz Kurları - Ekonomi Haberleri
 • YARIM ALTIN
  6.915,00
  % 0,11
 • AMERIKAN DOLARI
  31,1725
  % 0,07
 • € EURO
  33,7792
  % -0,12
 • £ POUND
  39,4765
  % -0,09
 • ¥ YUAN
  4,3293
  % 0,05
 • РУБ RUBLE
  0,3379
  % -0,16
 • BITCOIN/TL
  1781014,101
  % 1,97
 • BIST 100
  7.962,34
  % 3,14

Ox Coin Nedir Özellikleri Nelerdir ZRX Nasıl Alınır?

Ox Coin Nedir Özellikleri Nelerdir ZRX Nasıl Alınır?
728 90

0x işlem görmek için blockchain teknolojisini kullanmaktadır. Bununla birlikte devamlı olarak kullanılan coinlerin yerini alabilme potansiyeline sahiptir. Dünya üzerinde isim yapan coin borsalarının yeni gözdesi haline gelmiştir. İzinsiz protokol ailesindendir ve oldukça etkili olabildiği alanlar vardır.

Mali açıdan tercih edilmesi kesinlikle tavsiye edilmektedir. Bununla birlikte gösterilmekte olan çalışmalar neticesinde normalde yaşanan hız ve güvenlik sorunlarına cevap olabilir. Bunun için sürekli olarak geliştirilmeler ve gösterilen ilginin artması sağlanmaya çalışılmaktadır.

Ox Coin Nedir Özellikleri Nelerdir ZRX Nasıl Alınır?

300 250 4

Aynı sistem üzerinde bulunan tokenleri ücretsiz olarak aktarım yapabilme hakkını sunar. Buda daha önce hiçbir coin için geliştirilmiş bir nitelik değildir. Blockchain kullanan coinler, tüm aktarım ve alışverişlerinde ücret öderler. Ancak bu durum 0x için geçerli değildir. Kullanmanız halinde çok düşük, çoğu zaman bedava aktarım yapma şansı kullanıcılarını bekliyor.

Başlıklar

0X Nedir?

Sanal para borsaları yıllardır gelişimini sürdürse de tüm coinleri ortak olarak sağlamak zorunda olduğu hız ve güven sisteminde hala ciddi boşluklar var. Kullanıcı ve madenciler satın aldıkları coinlerini, kazandıklarını tokenleri bir anda kaybedebilmektedir. Bunun için sanal cüzdan adı verilen uygulama bilgilerinin başkalarının eline geçmesiyle olmaktadır. Yani hırsızlık olaylarının artmasının nedeni sağlanan güven sorunudur. 0x uygulaması ZRX adı verilen tokeni geliştirmiştir.

Bu sayede artık çok düşük maliyetlere güvenli ve son derece hızlı işlemler yapabilmektesiniz. Sürekli olarak dijital para borsalarına coin üretilmektedir. Çok fazla sayıda seçenek olması kişilerin kafasına karıştırmaya yetmiştir.

Çünkü sadece yapılan yorumlara göre alım-satım yapan binlerce insan bulabilirsiniz. Ancak beklentilerin karşılanmaması ve diğer taraftan çalınma vakalarının yaşanması oldukça can sıkıcı olabiliyor. Tüm bunlar birleştiğinde ZRX’in en önemli nitelikleri daha fazla belli olmaya başladı. Bütün gelişmeleri sağlarken hiç ücret kesmeden yaptığı aktarımlar, kullanıcıları üzerine çekmesi için yeterli oldu. Takas işlemleri içinde herhangi bir ödeme yapılmasına gerek kalmıyor.

ZRX Protokolünün Özellikleri Nelerdir?

ZRX özelliklerinin başında güven problemi olmaması gelmektedir, çünkü merkezsizdir. Karşı taraf adına en ufak bir deşifre olma ve çalıntı yaşanma durumu olamaz. Böyle bir niteliğe sahip olarak, binlerce coin kullanıcı tarafında satın alınabilirsiniz. Böylelikle ağır bir yükün üstünden alınmasıyla, çalışma prensiplerindeki hızlanma konusuna daha çok dikkat edilmiştir. Yapılan alışverişler muhteşem bir hızla gerçekleşmektedir.

Çok seri bir şekilde işlemler hal olurken, sunulan düşük maliyetler daha fazla ilgi görmesini sağlamaktadır. Bilindiği gibi Blockchain üzerinde yapılan her işlem ücrete tabi tutulmaktadır. Ödemelerin hemen gerçekleşmesi ve kullanıcı tabanlı bir sistem olması daha fazla dikkat çekmeye yeterli özelliklerdir. Likidite sistemine izin vermesi tartışmasız olarak satın alınması için yeterli bir neden olacaktır.

ZRX Satın Almak İçin Neler Yapılması Gerekmektedir?

ZRX satın almak için seçilebilecek çok fazla sayıda borsa bulunmaktadır. Fakat özellikle dikkat edilmesi gereken detaylar var. Kullanmış olduğunuz borsa hackerlar tarafından saldırı altında olabilir. Tüm borsalar bu konu hakkında diken üstedendir, ancak dünya devi borsalar arasından seçim yapmak en mantıklı olanıdır.

Bitfinex gibi markalarla çalışmak çok daha güvenli olacaktır. Bu siteden alım yapmak için bir elektronik cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Siteye giriş yapmanızla birlikte direk olarak bu alana BTC aktarmanız istenecektir. Bu evreden sonra çok kolay şekilde satın alma işleminizi halledebilirsiniz. 0x coin kullanıcıları her zaman için memnuniyetlerini formlarda dile getirmektedirler.

728 90
YORUMLAR YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Araç çubuğuna atla