Odeabank İhtiyaç Kredisi Başvuru | Kapalı Çarşı - Dolar, Euro, Altın ve Tüm Döviz Kurları - Ekonomi Haberleri
 • YARIM ALTIN
  7.849,00
  % 0,11
 • AMERIKAN DOLARI
  32,5363
  % 0,04
 • € EURO
  34,9567
  % 0,14
 • £ POUND
  41,4287
  % 0,18
 • ¥ YUAN
  4,4839
  % -0,12
 • РУБ RUBLE
  0,3912
  % 2,66
 • BITCOIN/TL
  2132026,749
  % -0,58
 • BIST 100
  10.471,32
  % 0,76

Odeabank İhtiyaç Kredisi Başvuru

Odeabank İhtiyaç Kredisi Başvuru
728 90

Odeabank, müşterilerine oldukça cazip kredi fırsatları sunan bir bankadır. Odeabank ihtiyaç kredisi başvuru işlemi için; banka müşterisi olmanıza gerek yoktur. Her vatandaşın; şubeye giderek veya bankanın müşteri hizmetlerine bağlanarak başvurmasının mümkün olduğu Odeabank ihtiyaç kredisi, müşterilere özel olarak farklı fırsatlar sunmaktadır.

Her bankanın kendine göre belirlediği faiz oranlarını uygun şekilde belirleyen Odeabank, bireysel kredileriniz için ödeme kolaylığı sağlaması ile de sık tercih edilen bir bankadır.

Başlıklar

300 250 4

Odeabank İhtiyaç Kredisi Nedir?

Odeabank ihtiyaç kredisi, bireysel bir kredi türüdür. Bireysel olarak talep edilen kredi miktarının uygun faiz oranları ile çekilmesini sağlayan Odeabank’ta ihtiyaç kredileri için iki seçenek müşterilere sunulmuştur.

Bu seçeneklerden biri; Odeabank Nakit Hazır adı altında sunulan bireysel ihtiyaç kredisidir. 36 aya varan vade seçenekleri ile müşterilere ihtiyaç kredisi için ödeme kolaylığı sağlayan nakit hazır kredisine; en yakın Odeabank şubesinden veya banka müşterisi olmanız dahilinde mobil/internet bankacılığı üzerine başvuru yapabilmeniz mümkündür.

Odeabank Bireysel İhtiyaç Kredileri

Odeabank Bireysel İhtiyaç Kredileri

Odeabank tarafından müşterilere sunulan bir diğer bireysel ihtiyaç kredisi hizmeti ise; yüksek miktarda kullanabileceğiniz Bireysel Finansman kredisidir.

Diğer bireysel ihtiyaç kredilerine oranla çok daha yüksek meblağlara ulaşan kredi miktarlarını çekmenize olanak sağlayan bireysel finansman kredisi; şahsınıza veya yakın dereceden akrabanıza ait olan bir gayrimenkul ipoteği ile kullanılması mümkün bir kredidir.

Odebank’ın müşterilerine sunduğu uygun faiz oranları ve vade seçenekleri ile; krediye teminat olarak gösterebileceğiniz herhangi bir gayrimenkul, arsa veya işyeri olması durumunda ekspertiz ile belirlenmiş olan teminat değerinin %80’ine kadar kredi miktarı kullanmanız mümkün olacaktır.

Şayet, gayrimenkul ipoteği üzerinden krediye teminat göstermeniz durumunda; banka tarafından belirlenen teminat değerinin %50 oranında bireysel finansman kredisinden yararlanmanız mümkün hale gelecektir.

Odeabank İhtiyaç Kredisi Nasıl Alınır?

Odeabank ihtiyaç kredisi başvuru işlemi; banka müşterisi iseniz oldukça kolay ve hızlı bir şekilde yanıt alabileceğini bir işlem olacaktır. Banka müşterisi olmamanız dahilinde ise; size en yakın şubeye giderek ihtiyaç kredisi hakkında detaylı bilgi almanız mümkündür.

Banka şubesindeki görüşmeniz esnasında sizden talep edilen evrakları doğru ve eksiksiz bir şekilde teslim etmeniz sonucunda ise; odeabank ihtiyaç kredisi başvuru işlemi tamamlanmış olacaktır. Odeabank ihtiyaç kredisi başvuru işleminin ardından krediniz onaylanır ise; hali hazırda bulunan bankaya ait bir banka kartınız bulunduğu durumda, çektiğiniz kredi miktarı hesabınıza yatırılacaktır.

728 90
Araç çubuğuna atla