Kripto Paralar Ne Zaman Yükselecek? | Kapalı Çarşı - Dolar, Euro, Altın ve Tüm Döviz Kurları - Ekonomi Haberleri
 • YARIM ALTIN
  8.135,00
  % 0,04
 • AMERIKAN DOLARI
  32,1844
  % 0,08
 • € EURO
  35,0058
  % 0,01
 • £ POUND
  40,9677
  % 0,02
 • ¥ YUAN
  4,4504
  % 0,00
 • РУБ RUBLE
  0,3560
  % -0,18
 • BITCOIN/TL
  2256246,477
  % -1,70
 • BIST 100
  10.895,25
  % 1,45

Kripto Paralar Ne Zaman Yükselecek?

Kripto Paralar Ne Zaman Yükselecek?
728 90

Kripto paralar ne zaman yükselecek; analist Lark Davis bitcoin ve altcoin açıklamalarını yaparken, Türkiyeli analistlerin de 2021 yılındaki yatırım araçları hakkındaki düşünceleri, sizin de yeni bir yön bulmanızı sağlayabilir. Ne zaman yükseleceği konusunda kesin ve net görüşler mevcut.

Başlıklar

Kripto Paralar Ne Zaman Yükselişe Geçiyor?

Öncelikle yeni yatırımcılar için kilit noktalardan biri olan Kripto para sistemi, sanal paraların ne zaman yükselişe geçtiği ve ne zaman düşeceği konusudur. 2020 yılında Bitcoin para birimine olan güvenin sarsılmasıyla yatırımcıların yeni alanlar belirlemesi söz konusu oldu. Bu süreçte beklenen ‘’Zombi zincir’’ etkisi Ethereum ile ortaya çıkarken, kripto paraların zaman içerisinde nasıl bir yöne evirileceği de tahminlere açıldı.

300 250 4

Kripto paralar ne zaman yükselecek; Altcoin yatırımları kullananlar için önemli bir bakış açısıyla analist yapan Davis, özellikle DOT ve ADA yatırımlarında akıllı bir sözleşme uygulanacağı kanısında. Ancak bunlar kesin olarak geleceğe dair yükselişe geçmeyebilir. Birçok analistin görüşüne bakmak önemli. Son dönemde Ethereum yatırımlarının arttığı gözlemleniyor.

Altcoin Yatırımlarında Listede Nasıl Değişiklikler Bekleniyor?

Kripto paralar ne zaman yükselecek; merakla beklenen konular arasında bu döngünün kırılması ve bitcoin yatırımlarının alta geçmesiyle yeni dengelerin ortaya çıkacağı tartışılıyor. 2021 yılında ilk on listesinde WAX yerini alırken en iyi elli kripto para arasında DİA ve LİNK ön sıralara geçiyor. Yatırımcıların yöneldiği bu para birimlerinde oluşacak farklılıklar oldukça şaşırtıcı.

Bana göre son dönemde Ethereum para birimine yönelmek ve altcoinler için en iyi yatırım araçları arasında LİNK tercihinde bulunmak kazanmak için bir avantaj oluşturabilir. Listedeki değişikliklerle ilgili yaptığım araştırmalar ve analizlerle kripto para birimlerindeki değişikliklerin sağladığı yeni seçeneklerden birinin de DİA olduğunu söyleyebilirim.

Hangi Kripto Para 2021 Yılında Yükselir?

Hangi kripto para yükselir 2021 yılının en önemli sorularından biri oldu. Özellikle bitcoin para biriminin değer kaybetmesiyle altcoin yöneliminde artış olması, yeni bir borsa çizelgesinin oluşmasını sağladı. Bu listede yükselişe geçeceği düşünülen para birimleri;

 • Ethereum
 • WAX
 • DİA
 • Litecoin
 • LİNK

Olarak ilk beşte yerini alacak seçenekleri sunuyor. Kendi yaptığım araştırmalara göre emin olmamakla birlikte bitcoinin zaman içerisinde kayıp vereceğini düşünüyorum. Son zamanlarda ani düşüşleriyle yatırımcılarını hayal kırıklığına uğrattığı için yeni dönemde arz ve talep ilişkisine bağlı olarak fazla bir bütçe almayacağı kesin. Altcoin 50 listesinde bulunan seçeneklerle bu yılın yükselişe geçeceğini düşündüğümüz kripto paralar arasında SNX’de yerini alıyor.

2021 Kripto Para Tahminleri Neler?

2021 kripto para tahminleri tamamen Ethereum para birimine yönelmiş vaziyette. Ondan sonraki evrede ilginç bir şekilde LINK kripto para seçeneklerini de görüyoruz. Para yatırımlarınızı yaparken ilk önce analizleri dikkate almanız ve iyi tahminlerle yatırım yapmanızı öneririz. Son zamanlarda yapılan hatalardan biri piyasa üzerinden yanlış yönlendirmelerin yapılmasına maruz kalmak ve bu durum üzerinden yön değiştirmek.

Kripto para yükselişi için hızlı davranmamak ve gerçekten emin olduğunuz takdirde yatırım yapmak karlı çıkmanızı sağlayacaktır. Geçen sene birçok analist bitcoin hakkında yüksek beklentilere girecek yorumlarda bulundu. Ancak sonuç oldukça iç karartıcı olabiliyor. Çok fazla kayıp vermese de güven sarsıcı bir kayıpla şu an alıcılarının geri çekilmesine ve yatırımcıların uzaklaşmasına neden olan son düşüşü 24 saat içerisinde gerçekleşti. Para yatırımlarınızı yaparken, özellikle üst sıralarda olduğu için güvenmemeli, analistlerin ve uzmanların önerilerini dikkate almalısınız. Şirketlerin ve ülkelerin de dahil olduğu kripto para borsası beklediğinden daha büyük yıkımlarla karşınıza çıkabilir.

2021 Bitcoin Yorumları Neler?

Kripto para yorumlarını dikkate almak, analizleri ve son gelişmeleri takip etmek yatırım alanında da sağlıklı kararlar vermenizi sağlayacaktır. Bitcoin yorum seçenekleri, son dönemde yaşananları doğrular nitelikte. Analizler ve yorumlar kısa zamanda bir sonuca varmanızı sağlayacak ve yatırımlarınızı nasıl yapmanız gerektiği hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayacaktır.

Kripto paralar neden düşüyor; Kripto para uzmanlarının son görüşleri, düşüşlerin nedenleri ve şirket politikaları da devreye girebilir. Bu süreçte yatırımcıların özellikle büyük yatırımcıların sunduğu avantajları göz ardı etmeyin. Yatırımlarını hangi kripto paraya yaptıklarını ve yüksek yatırım alan altcoinlerin neler olduğunu iyi analiz ederek yatırım alanınızı seçmeye özen gösterin.

Kripto Para Borsasında Neler Olacak?

Kripto para borsası üzerinden yapılan son tahminlere göre Ethereum’un yüksek bir yatırım alacağı tahmin ediliyor. Son zamanda trendler içinde yerini alan LİNK ve WAX da yatırımlarınız için ideal olabilir. Uzmanların görüşlerine göre Bitcoin düşüşe geçerken yeniden toparlanabilir ve yatırımcıların yeniden yönelmesini sağlayabilir. Ancak ne olursa olsun hala bir numarada kaldığını da unutmamak gerekiyor.

Bitcoin Mi Ethereum Mu?

Yatırımcılar için zor bir soru olsa da, altcoin sınıfından Ethereum büyük kayıplar vermeyecek ve yeni dönemde yükselişe geçmeye devam edeceğe benziyor. Analistlerin son zamanlarda trendler arasında yer alan Ethereum için iyi bir yatırım kaynağı olacağı düşüncesi mevcut. Siz de Bitcoin yerine ethereum tercihinde bulunarak, son dönemde yaşanan ani düşüşleri dekare edebilirsiniz.

728 90
Araç çubuğuna atla