Kredi Notu Sorgulama Ücretsiz | Kapalı Çarşı - Dolar, Euro, Altın ve Tüm Döviz Kurları - Ekonomi Haberleri
 • YARIM ALTIN
  8.130,00
  % -0,04
 • AMERIKAN DOLARI
  32,1940
  % 0,10
 • € EURO
  35,0016
  % 0,03
 • £ POUND
  41,0003
  % 0,08
 • ¥ YUAN
  4,4472
  % -0,01
 • РУБ RUBLE
  0,3562
  % -0,15
 • BITCOIN/TL
  2256850,354
  % -1,36
 • BIST 100
  10.895,25
  % 1,45

Kredi Notu Sorgulama Ücretsiz

Kredi Notu Sorgulama Ücretsiz
728 90

Kredi notu sayesinde birçok insan rahatça kredi çekebilir ve bu oran da onların nakit ihtiyaçlarını giderebilmektedir. Burada en önemlisi kredi notunuzun iyi ve yüksek bir seviyede olmasıdır. Bu sayede birçok krediyi almaya imkan kazanabilirsiniz ve çalışmıyor olsanız dahi banka size yardımcı olabilmektedir. Ancak Kredi Notu Sorgulama Ücretsiz veya ücretli olup olmadığı herkes tarafından merak edilmektedir.

Başlıklar

Kredi Notu Sorgulama Olur Mu?

Olur elbette ancak belli bir ücrete tabiidir. Kredi notunuzu sorgulayabilirsiniz. Bunların aylık planları da vardır yani isterseniz bir kayıt oluşturarak her ay kredi notunuzu görebilirsiniz ancak isterseniz bunu yıllık aboneliğe de çevirebilirsiniz. Tüm ihtimaller söz konusudur.

300 250 4

Bunun dışında yine kendi isteğinizle başvurabileceğiniz başka seçenekler de vardır. Bunlardan biri de telefon hatlarıdır. Vodofone, Türk Telekom ve Turkcell hizmetleri üzerinden belli bir ücret karşılığında 2211’e T.C. Kimlik numaranız ve bir boşluk bırakıp doğum tarihinizi yazarak güncel kredi notunuzu öğrenebilirsiniz. Bu ücret her yıl ufak oranlarda artmaktadır. Ancak her şekilde uygun bir fiyat olduğunu söylemek mümkündür.

Bununla birlikte Kredi Notu Sorgulama Ücretsiz alternatifi de vardır.

Kredi Notu Nasıl Sorgulanır?

3 seçenek vardır. Bunlardan ikisi yukarıda da bahsedildiği gibidir. Yani telefon hatları ve ücretli abonelikler söz konusudur. Telefon hatlarından 2211’e T.C. kimlik numaranız ve bir boşluk da bırakarak doğum yılınızı yazarsanız kredi notunuzu öğrenebilirsiniz. Bunun dışında dediğimiz gibi abonelikler ile de öğrenebilirsiniz. Bunun ödemesini genelde yıllık alsalar da aylık ödemeler de söz konusudur.

Ancak tüm bunların dışında ücretsiz bir seçenek vardır ki o da E-Devlet seçeneğidir. E-Devlet üzerinden ücretsiz bir biçimde kredi notunuzu sorgulatabilirsiniz. Bunu da risk raporu bölümünden rahatça yapabilirsiniz.

Kredi Notu Sorgulama Ücretsiz Midir?

Kredi Notu Sorgulama Ücretsiz olarak sadece E-Devlet üzerinden gerçekleşmektedir, diğer tüm seçenekler ücretlidir. Bu yüzden E-Devlet’i tercih etmek daha doğru olacaktır. Risk raporu ile kredi limit ve borç bilgileri sorgulama üzerinden rahat bir biçimde sorgulayabilir ve isterseniz PDF olarak, isterseniz yazdırarak veya yine isterseniz SMS olarak kredi notunuzu öğrenmeniz mümkündür. Bu sayede E-Devlet üzerinden bu ücretsiz işlem hem kolay hem de tamamen ücretsizdir.

728 90
Araç çubuğuna atla