Kredi Notu Mesajla Öğrenme | Kapalı Çarşı - Dolar, Euro, Altın ve Tüm Döviz Kurları - Ekonomi Haberleri
 • YARIM ALTIN
  8.609,00
  % 0,44
 • AMERIKAN DOLARI
  32,4960
  % 0,03
 • € EURO
  34,7296
  % 0,01
 • £ POUND
  40,7468
  % 0,33
 • ¥ YUAN
  4,4919
  % 0,17
 • РУБ RUBLE
  0,3456
  % 0,23
 • BITCOIN/TL
  1991253,364
  % -3,84
 • BIST 100
  9.530,47
  % -0,18

Kredi Notu Mesajla Öğrenme

Kredi Notu Mesajla Öğrenme
728 90

Kredi notu ne kadar kerdi alabileceğinizi etkileyen önemli bir unsurdur. Böylelikle bankaya danışmadan da kredi notunuz hakkında fikir sahibi olarak tahmini ne kadar alabileceğinizi tahmin edebilirsiniz. Kredi notunuzu öğrenmeniz bu yüzden önemlidir. Bunu bankalar yoluyla yapabileceğiniz gibi SMS üzerinden de yapabilirsiniz. Kredi Notunu Mesajla Öğrenme de bir öğrenme seçeneğidir.

Başlıklar

Kredi Notunu Öğrenmek Neden Önemlidir?

Kredi notu sayesinde dilediğiniz krediyi alıp alamayacağınız önceden öğrenebilirsiniz. Böylelikle kredi notunuz iyiyse bunu korumaya çalışabilir, kötüyse de yapılması gereken şey bellidir. Başka bir seçenek yoktur, o da kredi notunuzu yükseltmek için çalışmak ve kredilerinizi ya da kredi kartınızı düzenli bir biçimde ödemeye başlamaktır. Bu kredi notunuzda ciddi değişiklikler yaratabilir ve kredi notunuzu yükselterek sonrasında da bunu koruyarak istediğiniz kredileri çekme fırsatına sahip olabilirsiniz. Bu yüzden Kredi Notu Mesajla Öğrenme de oldukça önemlidir. Bankaya gitmeden kredi notunuzu öğrenerek yapmanız gerekenleri belirleyebilirsiniz.

300 250 4

Kredi Notu Ne İşe Yaramaktadır?

Kredi notu gerektiğinde birçok işe yarayabilmektedir. Tüm maddi ihtiyaçlarınızı kredi notunuz destekleyebilir. Bu yüzden olası olumsuz durumları yaşamadan önce kredi notunuzu yüksek tutarsanız zor zamanlarınızda rahatça kredi çekebilirsiniz. Bu yüzden mümkün oldukça kredi notuna dikkat etmek gerekmektedir.

Kredi Notu Mesajla Nasıl Öğrenilir?

Kredi Notu Mesajla Öğrenme için birden fazla seçenek vardır, bunlardan birkaçı da telefon hatlarıdır. Vodofone, Turkcell ve Türk Telekom üzerinden SMS üzerinden kredi notunuzu öğrenebilirsiniz.

Vodofone’dan kredi notunuzu öğrenebilmeniz için 1122’ye T.C. Kimlik numaranızı ve doğum yılınızı aralarında bir boşluk çıkararak öğrenebilirsiniz.

Turkcell üzerinden kredi notunuzu öğrenebilmeniz için ise yine aynı şekilde 1122’ye T.C. kimlik numaranızı ve bir boşluk bırakarak doğum yılınızı girmeniz yeterlidir.

Türk Telekom’da da aynı yöntem geçerlidir. 1122’ye T.C. kimlik numaranızı ve boşluk bırakarak doğum yılınızı yazıp istediğiniz sonuca ulaşabilirsiniz. Ardından kredi sıralamasına bakarak hangi grupta yer aldığınızı ve riskli bir durumda olup olmadığınızı oldukça kolay bir biçimde öğrenebilirsiniz.

Ortalama 14 TL hattınıza yansıyacaktır. Bu miktar ile en kısa zamanda kredi notunuzu öğrenebilirsiniz.

728 90
Araç çubuğuna atla