Kredi Notu Bakmayan Bankalar | Kapalı Çarşı - Dolar, Euro, Altın ve Tüm Döviz Kurları - Ekonomi Haberleri
 • YARIM ALTIN
  8.611,00
  % 0,46
 • AMERIKAN DOLARI
  32,5473
  % 0,20
 • € EURO
  34,8752
  % 0,24
 • £ POUND
  40,7212
  % 0,46
 • ¥ YUAN
  4,4919
  % 0,17
 • РУБ RUBLE
  0,3452
  % 0,23
 • BITCOIN/TL
  1998071,701
  % -4,09
 • BIST 100
  9.530,47
  % -0,18

Kredi Notu Bakmayan Bankalar

Kredi Notu Bakmayan Bankalar
728 90

Kredi notu günümüzde herhangi bir kredi çekebilmek için en önemli araçtır. Eğer kredi notunuz iyiyse çalışmıyor olsanız veya herhangi bir geliriniz olmasa bile banka size güvenir ve her şekilde kredi verebilir. Bu kredi az veya çok olabilir ancak genelde kredi notu ile kredi verilmektedir. Ancak bununla birlikte Kredi Notu Bakmayan Bankalar da vardır. Ancak bunun için de bazı koşullar söz konusudur. Burada bu koşulları ayrıntılı ile bilmek ve kredi miktarını da öğrenebilmek için bu yazıyı ayrıntılı biçimde okumak şarttır.

Başlıklar

Kredi Notu Nedir?

Kredi notu, herhangi bir krediyi alabilmeniz için en önemli ihtiyaçtır; bu yüzden de isterseniz çalışmıyor olun veya bir geliriniz dahi olmasın, üzerinize haciz gibi bir durum olmadığı sürece yani temiz bir siciliniz olduğu sürece burada önemli olan oldukça iyi bir kredi notunuz olmasıdır.

300 250 4

Kredi notunuz sayesinde bankalar size inisiyatifli davranacaktır. Olası maddi sıkıntılar yaşadığınız dönemlerde bankalar da kredi notunuz yüksekse sizlere iyi olanaklar sunacaktır. Bunun için kredi kartlarınızı düzenli ödüyor olmanız gereklidir. Ancak Kredi Notu Bakmayan Bankalar da söz konusudur. Buradaki amaç da müşteriyi ilk adımda çekebilmektir.

Kredi Notuna Bakmayan Bankalar Hangileridir?

Kredi Notuna Bakmayan Bankalar Hangileridir?

Burada önemli olan müşteridir ve müşterinin bankaya ayağının alışmasıdır. Böylelikle müşteri kötü zamanında yanında olan bankayı unutmayacak ve sempati besleyecektir. Buradaki asıl amaç budur.

Aktifbank, Ziraat Bankası, İş Bankası, Odeabank, Fibabank, Burgan Bank, ING Bank, T. İş Bankası, Finansbank, Akbank ve Türkiye Ekonomi Bankası Kredi Notu Bakmayan Bankalar grubundadırlar. Ancak bu da belirli miktardaki krediler için geçerlidir.

Kredi Notu Ne İçin Önemlidir?

Kredi notunda en önemli şey sizlere birçok kredi kapısını açabilmesidir. İhtiyacınız olan ani durumlarda sizlere nakit transferini rahatlıkla sağlayabilir kredi notları. Yani banka sizden memnundur ve karşılığını da size veriyor demektir. Ödeme planı oluşturup rahatça kredi çekebilirsiniz. Ancak kredi notuna bakmayan bankalar da vardır, buradaki amaç yukarıda da belirttiğimiz gibi ayağınızın alışması üzerinedir. Veyahut da hiç kredi almadıysanız ve belli bir kredi notunuz yoksa burada da sizlere yardımcı olabilmektedirler.

728 90
Araç çubuğuna atla