Kredi Kartı Kampanyaları | Kapalı Çarşı - Dolar, Euro, Altın ve Tüm Döviz Kurları - Ekonomi Haberleri
 • YARIM ALTIN
  8.149,00
  % 0,21
 • AMERIKAN DOLARI
  32,1862
  % 0,09
 • € EURO
  34,9965
  % 0,05
 • £ POUND
  41,0046
  % 0,10
 • ¥ YUAN
  4,4520
  % 0,03
 • РУБ RUBLE
  0,3561
  % -0,15
 • BITCOIN/TL
  2262494,501
  % -0,99
 • BIST 100
  10.895,25
  % 1,45

Kredi Kartı Kampanyaları

Kredi Kartı Kampanyaları
728 90

Kredi kartı, hayatımızı kolaylaştıran, alışveriş esnasında çeşitli avantajlar elde etmemize yarayan bir üründe ve limitinizi doğru bir şekilde kullanarak, kredi kartı kampanyaları fırsatlarını takip ederek alışverişlerinizi daha da karlı bir hale getirebilirsiniz. Kredi kartları bankaların bir ürünü olsa da, bu kartlar birbirinden farklı avantajlar ile bankadan bankaya değişik ayrıcalıklar sunmaktadır. En bilindik kredi kartlarından olan; Visa, Mastercard ya da American Express gibi şirketler birbirinden avantajlı kredi kartı kampanyaları sunmaktadır. Eğer ki sizin de kredi kartınız bu kart sistemlerinden herhangi birine bağlı ise, alışveriş yaptığınız yerlerde bunlara bağlı olarak kredi kartı kampanyaları imkanında faydalanabilirsiniz.

Başlıklar

Kredi Kartı Puanları Nasıl Kullanılır?

Kredi kartları sayesinde biriktirdiğiniz her bir puanı, yapacağınız alışverişlerde para olarak kullanabilirsiniz. Her kartın farklı puan isimleri olsa da, 1 puan 1TL’ye eşit sayılmaktadır. Bankaların kampanyalarını takip ederek, bu kampanyalar sayesinde karlı alışverişler yapabilirsiniz ve harcamalarınızda bu puanları kullanabilirsiniz. Kredi kartınız içerisinde birikmiş olan puanlarınızla, bankanızın sözleşmeli olduğu her iş yerinden alışverişinizi sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz. Aynı doğrultuda, sözleşmeli iş yerlerinde yapacağınız alışverişlerle de puan kazancı sağlayabilirsiniz.

300 250 4

Kredi Kartı Nasıl Alınır?

İnternet üzerinden kredi kartı başvuru işlemi yapmak için, bankaların internet sitesi üzerinden ya da karşılaştırma siteleri üzerinden online kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Kredi kartı başvuru işlemi yaparken, her bankanın sizden istediği bilgiler değişiklik gösterebilir. Fakat genel olarak kredi kartı başvurusu yapılırken istenen belgeler; Tc kimlik numarası, cep telefonu numarası, kişisel bilgiler, iş yeri bilgileri ve gelir bilgisi olarak talep edilmektedir.

Kredi Kartı Başvurusu Hemen Onaylanır Mı?

Kredi kartı için başvuru yapan bireylerin; 18 yaşını doldurduysa, kredi notu kara listede değilse, gelir bilgisi banka tarafından onay alacak düzeydeyse , çalışma adresi ve ed adresi gibi bilgilerin doğruluğu tespit edildiyse başvuru kısa süreler içerisinde onaylanır. Müşteriler, kredi kart onay bilgisini, gönderilen SMS ya da e-posta ile kolayca öğrenebilir. Ayrıca; bankaları müşteri hizmetleri ile iletişim kurarak, verilen takip numaraları üzerinden online olarak kontrol ederek de bu bilgilere erişim sağlanabilir.

728 90
Araç çubuğuna atla