Kefilsiz Hangi Bankalar Kredi Veriyor | Kapalı Çarşı - Dolar, Euro, Altın ve Tüm Döviz Kurları - Ekonomi Haberleri
 • YARIM ALTIN
  6.927,00
  % 1,07
 • AMERIKAN DOLARI
  31,0708
  % 0,17
 • € EURO
  33,6790
  % -0,05
 • £ POUND
  39,4560
  % 0,03
 • ¥ YUAN
  4,3173
  % 0,23
 • РУБ RUBLE
  0,3337
  % 0,14
 • BITCOIN/TL
  1575359,746
  % -0,61
 • BIST 100
  7.962,34
  % 3,14

Kefilsiz Hangi Bankalar Kredi Veriyor

Kefilsiz Hangi Bankalar Kredi Veriyor
728 90

Bordrosuz ve kefilsiz hangi bankalar kredi veriyor sorusunu, nakit ihtiyacını anında karşılamak isteyen vatandaşlar sürekli olarak sormaktadır. Başvuru işlemlerinizi herhangi bir banka şubesine gitmeden de internet ya da SMS yoluyla halledebilirsiniz. Devlet ya da özel banka farketmeksizin hangi bankanın ne kadar kredi verdiğini, faiz oranlarını ve şartlarını öğrenebilirsiniz. Kredi vermek için gelir beyanı ya da kefil şartı arayan bankaların çoğu artık günümüzde bu şartları aramıyor. Bu durum en çok; çalışmayanlar ve serbest meslek çalışanlarının işine yaramakta. Kefilsiz hangi bankalar kredi veriyor bilgilerini öğrendikten sonra, banka şubesine gitmenize gerek kalmadan kredi sahibi olabilirsiniz.

Bankalar Kredi Verirken Neyi İnceler?

Anında kredi veren bankalar sayesinde, herhangi bir belgeye ihtiyaç duymadan kredi alabilmeniz için öncelikli olarak, kredi notunuzun riskli grupta olmaması şartı bulunmaktadır. Yaptığınız kredi başvurusu üzerine bankalar, size ait bilgiler hakkında incelemeler yaparken, indeks kredi notunuza ve sicil kaydınıza özel olarak dikkat etmektedirler. Yapılan detaylı incelemeler sonrasında ise şartlara uyan bireyler, bankanın belirlediği vade ve faiz oranlarında kredi alma şansına sahip olabilmektedir. Bankaların faiz oranlarının; çektiğiniz kredi miktarına, vadeye ve kredi notunuza göre değişiklik gösterebileceği aklınızda bulundurmanız gereken bir nokta.

300 250 4

Anında Kredi Veren Bankalar Hangileri?

Gelir belgesi şartı ya da kefilsiz hangi bankalar kredi veriyor sorusunun cevabı olarak birçok bankayı gösterebiliriz ve bu bankalar yoğun bir şekilde talep görmekte olup müşterilerine şartsız kredi vermektedir. Maaş bordrosu talep etmeden kredi çekebileceğiniz 5 bankayı ise; Akbank, TEB, NKolay, EnPara, Burgan Bank, PTT ve Aktif Bank olarak sıralayabiliriz. Bu bankalardan almak istediğiniz kredi miktarı ve türü için, ilgili bankanın web sitesinden ya da mobil bankacılık uygulaması üzerinden kredi başvurusu yapmanız gerekmektedir.

Kredi Notu Neden Yüksek Olmalı?

İş sahibi olmayan bireylerin, herhangi bir şekilde gelir getiren kaynağı olmadığı için bankalardan kredi alabilme durumları daha mümkün olmuyor. Fakat; bazı şartlar ile geliri bulunmayan kişilere, ilgili bankalar kredi kullanabilme imkanı sunmaktadır. Kredi notu, kişinin ödeme tutarlılığı ile doğru bir orantıda olduğundan dolayı, kişinin adına kayıtlı tüm fatura, ödeme ve harcamalarının düzenli olarak ödenmesi, kişinin kredi puanını arttırır, böylelikle de bankalara başvuru yaparak kredi kullanabilirler.

728 90
Araç çubuğuna atla