İş Bankası Kredi Kartı Başvuru Sorgulama | Kapalı Çarşı - Dolar, Euro, Altın ve Tüm Döviz Kurları - Ekonomi Haberleri
 • YARIM ALTIN
  6.927,00
  % 1,07
 • AMERIKAN DOLARI
  31,0708
  % 0,17
 • € EURO
  33,6790
  % -0,05
 • £ POUND
  39,4560
  % 0,03
 • ¥ YUAN
  4,3173
  % 0,23
 • РУБ RUBLE
  0,3337
  % 0,14
 • BITCOIN/TL
  1573937,245
  % -0,58
 • BIST 100
  7.962,34
  % 3,14

İş Bankası Kredi Kartı Başvuru Sorgulama

İş Bankası Kredi Kartı Başvuru Sorgulama
728 90

İş bankası kredi kartı başvuru sorgulama ve ne zaman elinize ulaşacağı konusundaki bilgileri; İş bankası web sitesinde bulunan “kredi kartı başvuru takip” menüsünden kolayca yapabilirsiniz. İş bankası kredi kart seçenekleri ile artık alışverişler daha keyifli ve avantajlı kredi kartı ürünlerinden yararlanmak istediğiniz takdirde, dijital platformlar üzerinden başvurunuzu pratik bir şekilde yapabilirsiniz.

Başvurularımı Anında Takip Edebilir Miyim?

Bankanın kullanıcılarına sunduğu hizmetler ile hem başvurularınızı yapabiliyorsunuz, hem de başvuru sürecinizi anlık olarak takip edebiliyorsunuz. Kredi kartı başvurunuzun hangi aşamada olduğunu, İş bankası kredi kartı başvuru sorgulama işlemi sayesinde bu süreci, detaylı bir şekilde takip edebilme şansınız bulunmaktadır. İş Bankası’nın kredi kartı başvuru sonucunu sorgulamak için pek çok alternatif bulunmaktadır fakat; İş Bankası resmi web sitesinden bu işleminizi, hiçbir yere gitmeden ve anında gerçekleştirebilirsiniz.

300 250 4

İş Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucunu Nasıl Öğrenirim?

İş Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucunu Nasıl Öğrenirim?

Banka şubelerine gitmek yerine, internet üzerinden yapmış olduğunuz kredi kartı başvuru sonucunuz hala daha elinize ulaşmadıysa; İş Bankası’nın kullanıcılarına sunduğu hizmet sayesinde, kredi kartı başvurunuzun durumunu, herhangi bir şubeye gitmeden anında öğrenebilme fırsatınız bulunmaktadır. Kredi kartı başvuru talepleri, başvuru tarihinden en fazla 2 gün sonrasında sonuçlanmaktadır. Sistemsel kaynaklı oluşacak hatalar sonucunda, başvuru sonuçlarınız elinize ulaşmayabilir ya da gecikmeler yaşanabilir. Dijital platformlar üzerinden yapılan başvurularda banka kullanıcılarına, ücretsiz kargo imkanı da sunmaktadır. İş bankası kredi kartı başvuru sorgulama sistemi ile başvurunuzu ve kargo takip sisteminin tüm detaylarını anlık olarak takip edebilme fırsatına sahipsiniz.

İnternetten Yaptığım Başvuru Sonucunu Nasıl Sorgularım?

İşbank web sitesi üzerinden “Anasayfa – Bireysel – Kartlar – Kredi Kartı Başvuru Takip” işlemlerini takip ederek başvuru sürecinizin anlık olarak bütün detaylarını öğrenebilirsiniz. Buna ek olarak, Türkiye İş Bankası müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz ve buradaki banka personelinden, kredi kartı başvurunuzun durumunu detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Eğer ki tüm bu seçenekleri de istemezseniz; size en yakın İş Bankası şubesini ziyaret ederek başvurunuz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

728 90
Araç çubuğuna atla