İhtiyaç Kredileri Ziraat Bankası | Kapalı Çarşı - Dolar, Euro, Altın ve Tüm Döviz Kurları - Ekonomi Haberleri
 • YARIM ALTIN
  8.658,00
  % 2,00
 • AMERIKAN DOLARI
  32,5089
  % 0,29
 • € EURO
  34,5829
  % 0,23
 • £ POUND
  40,4555
  % 0,20
 • ¥ YUAN
  4,4915
  % 0,29
 • РУБ RUBLE
  0,3443
  % -0,72
 • BITCOIN/TL
  2012125,554
  % -4,34
 • BIST 100
  9.548,09
  % -1,36

İhtiyaç Kredileri Ziraat Bankası

İhtiyaç Kredileri Ziraat Bankası
728 90

Birçok banka gibi Ziraat Bankası da ihtiyaç kredisi vermektedir. Ancak elbette kendi koşul ve şartları söz konusudur. Bu yüzden bu ayrıntıları bilerek kredi çekimine başvurmak sizlere yardımcı olacaktır. İhtiyaç Kredileri Ziraat Bankası üzerinden şartlara uyulduğu sürece rahatlıkla alabilirsiniz.

Başlıklar

İhtiyaç Kredisi Nedir?

İhtiyaç kredisi her türlü ihtiyacınız için bankanın size uygun gördüğü kredidir. Bu sayede gerekli ve önemli bir durum söz konusu olduğunda ve nakit bir paraya ihtiyacınız olduğunda ihtiyaç kredisi yardımınıza yetişmektedir. Ancak her bankanın bambaşka şartları vardır. Bu yüzden şartları ayrıntılı bir biçimde öğrenmek gerekmektedir.

300 250 4

Burada faiz de devreye girmektedir. Her bankanın da faizleri bambaşkadır ve değişkenlik göstermektedir. Burada da yapılması gereken bunları araştırarak en ayrıntılı biçimde kendiniz için en uygun faizli ihtiyaç kredisini bulmanızdır. Bu fırsat Ziraat Bankası’nda söz konusudur.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Şartları Nelerdir?

İhtiyaç Kredileri Ziraat Bankası üzerinden alınması için T.C. Kimlik numarası ile cep telefonu numarası ve gelir belgeniz veya maaş bordronuz ile kredi notunuza bakılmalıdır. Bu gibi durumlarda tüm belgeleriniz hazır bir biçimde bankaya gitmeniz ya da T.C. kimlik numaranız ile telefon veya mobil bankacılık üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

İnternet yani mobil bankacılık üzerinden normalde de giriş yaptığınız numara ve şifre ile rahatça giriş yaparak başvurular bölümünden ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası’nı telefon ile arayarak da ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Tüm bu işlemler oldukça kolaydır. Tüm bu seçenekleri hiç bankaya gitmeden de yapabileceğiniz gibi bankaya giderek de yapabilmeniz mümkündür.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Faizleri Nasıldır?

İhtiyaç Kredileri Ziraat Bankası faiz oranı şu an için güncel olarak %1,64’tür. 36 aya kadar varan bir vade imkanı söz konusudur. Ancak siz isterseniz 12 ay, 24 ayı da tercih edebilirsiniz. Böylelikle daha az ödeme yapmış olmanız da sağlanır.

Ancak geliriniz ile orantılı olarak her ay ödeyebileceğiniz bir sistemi seçmelisiniz aksi halde ödemede sıkıntı yaşarsanız bu durumda hoş olmayan durumlar da gerçekleşebilir.

728 90
Araç çubuğuna atla