Hangi Bankalar Tek ATM’de | Kapalı Çarşı - Dolar, Euro, Altın ve Tüm Döviz Kurları - Ekonomi Haberleri
 • YARIM ALTIN
  8.149,00
  % -0,08
 • AMERIKAN DOLARI
  32,1895
  % 0,02
 • € EURO
  34,9763
  % -0,09
 • £ POUND
  40,9577
  % 0,04
 • ¥ YUAN
  4,4484
  % -0,10
 • РУБ RUBLE
  0,3573
  % 0,49
 • BITCOIN/TL
  2229203,448
  % -1,19
 • BIST 100
  10.895,25
  % 1,45

Hangi Bankalar Tek ATM’de

Hangi Bankalar Tek ATM’de
728 90

Uzun zamandır kulislerde yer alan ve de bankacılık sektöründe eşsiz bir hizmet olarak sunulan yepyeni bir uygulamaya göre; Denizbank, TEB ve de QNB Finansbank kısa bir süre sonra tek ATM olarak hizmet vermeye başlayacak. Bankacılık işlemlerini her bankamatikten ayrı ayrı gerçekleştirirken zorlanan hesap sahipleri için olağanüstü bir gelişme olan bu haber yakın zamanda uygulanmaya başlanacak. Bankaların birleşerek böyle bir karar alması da sektör bakımında oldukça güzel karşılanıyor. Adı birlikte anılan bu üç banka için hazırlanan tek platform ve de güç birliği çağrısı yerini buldu. Denizbank ve de TEB bankaların ile ilgili uzun zaman önce ortaya atılan bu haber şimdi yerini üç bankanın birlikteliğine bıraktı. Yoğun talep göreceği konusunda neredeyse bütün finans ve de bankacılık çevresinin hem fikir olduğu bu uygulamanın, banka kullanıcılarına farklı güzellikleri de bulunuyor. Tek ATM fikrinin ortaya konulduğu ilk günden itibaren bir farklılık yaratarak kendilerini tercih eden müşterilerinin, bankacılık işlemlerini daha rahat yapması için çalışacaklarını duyuran bu üç bankanın, güç birliği konusunda da yoğun mesai harcadığı anlaşılıyor.

Başlıklar

Alt Yapı Kuruluyor

TEB, Denizbank ve de QNB Finans Bankası hakkında edinilen bilgiler gösteriyor ki; sektörün üç devi de müşterilerine yapmayı planladıkları o büyük sürprizi yakın bir zaman diliminde gerçekleştirecek alt yapıyı kuruyor. Kurdukları bu geniş alt yapı sayesinde kazandıkları müşterilerine yeni danışanları da ekleyerek büyük bir aile olmayı hedefleyen; TEB, QNB Finans ve de Denizbank sizler için her ay 3 banka işlemini kesintisiz ve de masrafsız yapmanızı sağlamaya karar verdi. Bu üç bankanın da ortak bir güç olarak hareket edeceği bu kampanyada, TEB, Denizbank veya QNB Finans Bankası müşterileri iseniz; ayda 3 defaya mahsus olmak üzere ücretsiz bankacılık işleminizi bu ortak ATM’lerde gerçekleştirebiliyorsunuz. Ücretsiz banka işlemi adı altında sizlere sunulan yenilikçi finans işlemleri de yine bu üç bankanın öncülük ettiği bir uygulama olarak karşınıza çıkmaya hazır.

300 250 4

Güç Birliği, Eşittir Ortak ATM

Bankacılık tarihinde ilk kez bu kadar büyük bir güç ortaklığına imza atan dev bankalar, daha şimdiden yaptıkları işin ne kadar başarılı olduğunu, aldıkları sektörel mesajlarla görüyorlar. Üç bankanın da çok büyük kitlelere bankacılık hizmeti verdiği düşünülürse; kampanyanın kapsamının ne kadar geniş olduğu da bir nebze tahmine dilebilir. Bu dev bankaların bütün müşterilerine tanınan bu ayrıcalıktan faydalanabilmeniz için TEB, Denizbank ya da QNB Finans Bank müşterileri arasında yer alıyor olmanız gerekiyor. Eğer bankaların müşterilerindenseniz, her zaman bu ortak ATM’leri kullanabilirsiniz. Bu da demek oluyor ki ayrı ayrı ATM arama derdine son. Ayrıca bu kadar geniş bir hizmet sunan bankaların sizin için her ay seçeceğiniz üç işlem için sizlerden 0 ücret kesintisi talep ettiğini biliyor muydunuz? ATM’lerden gerçekleştirdiğiniz 3 yatırım işlemi sizlere bedavaya geliyor. Ücretsiz işlemlere ek olarak; bir de bu üçlü müşterilerine ücretsiz bir şekilde; hesap bakiye bilgisi, kredi kartı borcu ödeme, kredi borcu ödeme ve de limit artırım işlemlerini sunuyor. Artık TEB ya da Denizbank’ a gitmenize gerek kalmadan da bankacılık faaliyetlerinizi ortak ATM ayrıcalığını yakalayarak halledebilirsiniz. Bankacılık faaliyetlerinde yapılan bu harika yeni oluşum, büyük takdir topluyor. Ücretsiz olarak banka müşterilerine tanınan ayda üç ücretsiz işlem seçeneği de, müşterileri ayrıca cezbeden ortak ATM özelliklerinden birisidir. Banka müşterileri tarafından da oldukça ılımlı karşılanan bu sistemde, adres adres dolaşarak ATM arama derdi son buluyor.

728 90
Araç çubuğuna atla