Hakkı Alkan, özgür ofis PODA’nın yüzde 25’ini satın aldı | Kapalı Çarşı - Dolar, Euro, Altın ve Tüm Döviz Kurları - Ekonomi Haberleri
 • YARIM ALTIN
  6.927,00
  % 1,07
 • AMERIKAN DOLARI
  31,0708
  % 0,17
 • € EURO
  33,6790
  % -0,05
 • £ POUND
  39,4560
  % 0,03
 • ¥ YUAN
  4,3173
  % 0,23
 • РУБ RUBLE
  0,3337
  % 0,14
 • BITCOIN/TL
  1575359,560
  % -0,61
 • BIST 100
  9.374,20
  % 0,29

Hakkı Alkan, özgür ofis PODA’nın yüzde 25’ini satın aldı

Hakkı Alkan, özgür ofis PODA’nın yüzde 25’ini satın aldı
728 90

Hakkı Alkan, özgür çalışma platformu PODA‘nın hisselerinin yüzde 25’lik kısmını elinde bulunduruyor Çalışma kabinleri ve toplantı odalarının kısa süreli çalışma gereksinimleri için rezerve edilip kullanılabilmesini sağlayan donanım ve yazılım platformu PODA, Hakkı Alkan’dan yatırım desteği gördü.

Hakkı Alkan, özgür çalışma platformu PODA'nın hisselerinin yüzde 25'lik kısmını elinde bulunduruyor

Fotograf : egirisim.com

Alkan, son zamanlarda sürdürülebilirlik, oyun, yapay zeka ve topluluk yönetimi gibi alanlardaki projelere yoğunlaşmış bir yatırımcıdır. Bu yılın başında Co-Founder.Work adlı ortak çalışma alanını kurmuştur. Yerli girişim olan ve paylaşım ekonomisine katkı sağlayan PODA’ya yaptığı yatırım ile yüzde 25 hisse edindi. Bu, Alkan’ın ikinci yatırım girişimidir.

300 250 4

Dijital dönüşüm süreci, geleneksel iş modellerine etkisini sürdürmektedir. Uzaktan çalışma ve esnek iş saatleri gibi kavramlar bu dönüşümle birlikte hayatımızın birer parçası haline gelmiştir ve bu değişim, yeni ve pratik çözümlerle kendini sürekli olarak yenilemektedir.

Kısa süreli toplantılar için mobil çözüm: PODA Cemal Akar, Oğuz Önel, Levent Burçin Sözütok ve Oytun Tüfekçiler’in kurduğu PODA; çalışma masası, sandalye, hızlı internet, klima ve ses izolasyonu gibi özelliklere sahip ve istediğiniz yerde çalışmayı mümkün kılan bir çalışma kabini olarak tasarlandı.

PODA’nın sunduğu kabinler, çalışma ortamı ve konum açısından üst düzey esneklik sunar. Bir alışveriş merkezi, kafe veya havalimanında, kişiye özel ve odaklanmalarını sağlayan bir iş alanı sağlar. PODA, gelecekteki çalışma modellerini Türkiye’ye sunmaktadır.

PODA, insanların istedikleri her yerden etkin bir şekilde çalışmasını mümkün kılar ve hijyen ve konfor beklentilerini tam anlamıyla karşılar. UV-C ile hava ve ortam sterilizasyonu sağlayan ve yüksek hızda sınırsız internet olanağı sunan PODA’ların sayısı giderek artmaktadır.

Minimalist, sürdürülebilir ve kolay kullanılabilir ürün ve hizmetler tasarlayan PODA’nın, şimdiye kadar toplamda 126 bin kez indirilen mobil uygulaması Android ve iOS platformlarında kullanılabilir ve rezervasyon sistemi aktif olarak kullanılabiliyor. Ayrıca, kredi kartı ile ödeme yapma altyapısı da bulunmaktadır.

Bugüne kadar Emaar Square AVM, Akasya AVM, 42 Maslak, Kanyon AVM, Zorlu Center AVM, Trump AVM, Amerikan Hastanesi, Gloria Jean’s Coffee – Cennet, Esenboğa Havalimanı ve CoBodrum – Bodrum gibi 10 farklı mekanda 27 kabin ile hizmet vermiştir ve 10 binden fazla üyesi bulunmaktadır.

Co-Founder.Work’ün kurucusu Hakkı Alkan’ın yatırımıyla birlikte, PODA, lokasyon sayısını ve kabin sayısını artırmayı hedefliyor ve bu deneyimle daha fazla insan ve iş ortağıyla tanışmayı planlıyor.

 

Kaynak : egirisim.com

728 90
Araç çubuğuna atla