Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileridir? | Kapalı Çarşı - Dolar, Euro, Altın ve Tüm Döviz Kurları - Ekonomi Haberleri
 • YARIM ALTIN
  7.875,00
  % 0,09
 • AMERIKAN DOLARI
  32,7155
  % -0,31
 • € EURO
  35,1124
  % -0,49
 • £ POUND
  41,5176
  % -0,44
 • ¥ YUAN
  4,5196
  % -0,16
 • РУБ RUBLE
  0,3686
  % -0,35
 • BITCOIN/TL
  2149874,110
  % -0,81
 • BIST 100
  10.471,32
  % 0,76

Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileridir?

Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileridir?
728 90

Gelir belgesiz kredi kartı veren bankaların hangileri olduğu son zamanların merak edilen konuların başında gelmektedir. Çünkü artık çalışmadan bankacılık işlemlerini gerçekleştirmek zorunda olan binlerce insan bulunmaktadır. Buna istinaden bankalar her geçen sundukları hizmetleri oldukça kısıtlama yoluna gittiler. Sağlanmakta olan nakit para ve kredi kartı gibi fırsatların birçok kişi tarafından su istimal edildiğini öne sürmekteler.

Tüm faiz oranlarının yukarı çekilmesi veya son olarak kullanılmak zorunda olunan ve diğer taraftan insanların olabildiğince zor gerekçeler çıkartarak bu taleplerini desteklemekteler. Fakat bu durum tüm bankalar için geçerli değildir. Ülkemizde hizmet veren birkaç banka kredi notu gibi değerlerle hareket edebilirler. Bunun için son olarak yapılan düzenlemeler ve yasalar yapılması gerekenleri gözler önüne sermek için yeterlidir. Çalışmayan kişilerin nasıl kredi kartı alması gerektiğini anlamak için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Başlıklar

300 250 4

Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileridir?

Gelir belgesiz olunduğu halde kredi kartı veren bankalar için küçük bir araştırma yapmak ve gerekenleri yerine getirmek yeterli olacaktır. Bilindiği gibi zaman ilerledikçe sağlanan birçok destek bankalar tarafından belirli nedenlere dayatılarak kısıtlanmış oldu. Bunun için yapılan ödemelerin tekrar beklenen miktarda ve zaman içinde yapılmadığını belirterek sunulan koşulların biraz daha zorlaştırılmış olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Ancak yine de aynı hizmet anlayışı ve kalitesinden ödün vermeyen bankalar da mevcuttur.

Her ne kadar çalışmayan kişilerin kredi kartı kullanması zor bir durum olsa da imkansız değildir. Yapılan doğru çalışmalar ve detayları bilerek ismi geçen bankalardan kredi kartınızı temin edebilirsiniz. Kredi kartı sahibi olmak için yapılacaklar aslında tamamen kredi notuna bağlıdır denebilir. Bunun içinde daha önceden kayıt altında tutulan resmi borçlanmalarınız baz alınır. Herhangi bir bankadan kullanmış olduğunuz kartınız varsa ve borcunuz zamanında ödenmişse normal not seviyelerine sahipsiniz denebilir.

Bankalardan gelir belgesiz kredi kartı verenlerin başında QNB Finansbank gelmektedir. Bu bank sayesinde başta öğrenciler olmak üzere düşük limitli kartlar temin edebilirsiniz. Akbank’ta ev hanımlarına ve öğrencilere özel kampanyalar hazırlamaktadır. Odeabank’ta diğer seçeneklerin yerini doldurabilecek niteliktedir.

Gelir Belgesiz Kredi Kartı Almak Ne Tür Avantajlar Sunar?

Gelir belgesiz kredi kartı almanın yolları oldukça basit ve açıktır. Temel olarak kredi notu verilen değerin bankalar tarafından onay verilen bir durumda olması gelmektedir. Kredi kartı veya kredi borcunuzun olmaması 900 puan civarında olmanız için yeterli görülmektedir. Diğer taraftan geliştirilmekte olan ve üstelik yapılan harcamaların ne kadar önemli olduğunun bir kez daha altını çizmek gerekir. Çünkü kredi kartından yapılacak olan nakit avans çekimleri bile notu kötü yönde etkilemektedir. Devamlı olarak kullanılan ve diğer taraftan baştan sona gösterilmekte olan başvurunun internetten yapılmasında fayda var.

Gelir Belgesiz Kredi Kartı Almak İçin Şubeye Gitmek Şart mıdır?

Gelir belgesiz kredi kartı almak için yapılacakların başında internet bankacılığı gelmektedir. Çünkü şubede yapılan geniş çaplı araştırma yerine sadece kredi puanlamanıza bakılması daha avantajlı bir durumdur. Bankalar artık birçok konuda oldukça zorlu prosedürler uygulamaktadır. Sunulmakta olan hizmetler neticesinde kendileri için güvence altında olduklarını hissetmek isterler.

Bu nedenle internet ortamından yapılacak çalışmalar daha az kapsamlı incelenir. Gelir belgesiz kredi kartı veren bankaların hangilerioldukları hakkında bilgi edindikten sonra işleriniz daha hızlı gelişecektir.

728 90
YORUMLAR YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Araç çubuğuna atla