Finansbank Kesin Onaylı Kredi | Kapalı Çarşı - Dolar, Euro, Altın ve Tüm Döviz Kurları - Ekonomi Haberleri
 • YARIM ALTIN
  8.606,00
  % 0,37
 • AMERIKAN DOLARI
  32,4970
  % 0,14
 • € EURO
  34,8823
  % 0,30
 • £ POUND
  40,5354
  % 0,12
 • ¥ YUAN
  4,4972
  % 0,32
 • РУБ RUBLE
  0,3458
  % 0,37
 • BITCOIN/TL
  2000561,486
  % -3,61
 • BIST 100
  9.530,47
  % -0,18

Finansbank Kesin Onaylı Kredi

Finansbank Kesin Onaylı Kredi
728 90

Finansbank kesin onaylı kredi kullanmak isteyenlerin sayısı her geçen gün artmaktadır. Çünkü bankanın bu özel hizmeti sayesinde çok kısa sürede ihtiyaç duyulan para hesabınızda görülebilmektedir. Bankanın bu hizmeti herkese zaman tanımakta ve bu sayede de çözüm sunabilmektedir.

Başlıklar

Finansbank Kesin Onaylı Kredi’de Kredi Notu Önemli Midir?

Finansbank kesin onaylı kredi talebinde müşterinin kredi talebine mutlaka bakılmaktadır. Kredi notunda herhangi bir sorun olan kişilerin hızlı bir şekilde kredi kullanmaları mümkün değildir.

300 250 4

Müşterinin kesin onaylı kredi kullanabilmesi için de kendi içerisinde bir takım güvence ve prosedürleri bulunmaktadır. Bu hizmetten herkes değil, sadece kredi kullanımına uygun kişiler faydalanabilmektedir. Bankanın bu ürün hizmetinin en büyük özelliği krediye uygun kişilerin krediyi hemen kullanabilmeleridir.

Finansbank Kesin Onaylı Kredi Nasıl Kullanılır?

Finansbank kesin onaylı kredi ile ilgili detayları sizler için aşağıya sıraladık.

 • Kesin onaylı kredi için geri ödemelerin taksitli olması koşulu bulunmaktadır.
 • Çekilebilir en yüksek kredi tutarı, mevcut hesap limiti kadar olmaktadır.

Finansbank kesin onaylı kredi başvurusu için şubeye gelinmesi şartı bulunmamaktadır. Kredi çekmek isteyen müşteri işlemlerini telefon, ATM ya da internet bankacılığı üzerinden yapılabilmektedir.

Bu ürün hizmeti için kredi geri ödemesinde üst ay limiti 48 ay olarak belirlenmiştir. Burada kredi geri ödemesinin 48 ay ile sınırlandırılmış olmasının bir dezavantajı bulunmaktadır o da yüksek miktarda kredi kullanımı için bu geri ödeme vade aralığı müşteriler tarafından pek cazip bulunmamaktadır.

Bu sebepten dolayı bankanın bu ürününü daha çok az meblağlara ihtiyacı olan kişiler kullanmaktadırlar.

Finansbank Kesin Onaylı Krediden Hangi Müşteriler Yararlanabilir?

Finansbank kesin onaylı krediyi kullanmak için öncelikle, bankanın hizmetini alan bir müşterisi olmak gerekmektedir. Finansbank’ta kendine ait kişisel bir hesabı bulunan müşteriler; başvuru yapmaları dahilinde Finansbank kesin onaylı krediyi kolayca kullanabilmektedir.

Finansbank kesin onaylı krediden yararlanmak için, bankanın müşterisi olmak zorunlu olmasa da; işlem sürelerini kısaltacak bilgilere bankanın sahip olması ile kredi çekmek daha basit bir hale gelecektir.

Finansbank; kesin onaylı kredi isteyen müşterilerine hesap açma olanağı tanıyarak bu fırsattan yararlanmalarını sağlayacaktır. Hesap açma işleminden düşük miktarda belge tahsis ücreti alan Finansbank; müşteriye tüm kredilerden ve fırsatlardan faydalanması için yardımcı olmaktadır.

728 90
Araç çubuğuna atla