EOS Coin Nedir Özellikleri Nelerdir | Kapalı Çarşı - Dolar, Euro, Altın ve Tüm Döviz Kurları - Ekonomi Haberleri
 • YARIM ALTIN
  6.228,00
  % 0,58
 • AMERIKAN DOLARI
  28,9225
  % 0,05
 • € EURO
  31,7672
  % 0,21
 • £ POUND
  36,6360
  % 0,28
 • ¥ YUAN
  4,0473
  % 0,10
 • РУБ RUBLE
  0,3234
  % -0,31
 • BITCOIN/TL
  1081934,480
  % 1,20
 • BIST 100
  8.087,44
  % -0,24

EOS Coin Nedir Özellikleri Nelerdir Nereden Nasıl Alınır?

EOS Coin Nedir Özellikleri Nelerdir Nereden Nasıl Alınır?
728 90

EOS son yılların en çok dikkatleri üzerine toplayan, aynı zamanda tokenleri bulunan bir veri taban sistemidir. Bununla birlikte kripto para olma yetkileriyle sanal para piyasaları üzerinde tartışmasız olmazsa olmazlar arasına girdi. Zaten çok küçük bir araştırma yapıldığında dijital paralar ve blockchain Dünya ekonomisine damga vuran silahlar haline geldiler. Nasıl bu ikili ayrılmaz bir bütün olduysa, diğer taraftan kullanılmak istenilen tüm internet işlemleri ve sanal paraları tek bir kanalda buluşturmak EOS ve tokenleri için oldukça basit. Bu nedenle iki farklı kanaldan araştırma yapılarak incelenmesi daha kaliteli sonuçlar elde edilmesine yardımcı olacaktır.

Düzenli olarak kullanılmakta olan tüm coinler adına yaşana birçok problem, bu tercihte ortadan kalkıyor. Yapılan çalışmalar neticesinde kendi marka değeriyle rakiplerine varana kadar yükseltme dönemi yaşattığı gözlemlenmektedir.

Başlıklar

300 250 4

EOS Nedir?

EOS coin için resmi tanım neredeyse bulunmamaktadır. Kurucuları bile tanım yapmakta zorlandıkları için direk olarak niteliklerinden bahsederler. Bu özellikler tüm tokenlerin bünyesinde bulunduğu sorunların çözümü olarak karşımıza çıkmaktadır. Genel manada yaşanılan 3 farklı sorun bulunmaktadır. Hızlı işlemler, güvenlik ve gizlilik safhalarıdır. Kesin olarak kabul edilen sorunların birincisi olan hız tamamen kullanıcıların en büyük aksaklıklar olarak gördüğü bir sıkıntıdır. Düzenlemelerle birlikte EOS tercih edilmesindeki temel nedenlerin başında gelir. Sistem üzerindeki verilen aktarılmasından, kimlik tanımaya kadar son derece süratli işlem görecektir. Özellikle Ethereum’un farklı bir kolu olarak bakılmaktadır. Diğer taraftan belli başlı çalışmaların kaliteli adımlarla devam etmesi, daha yüksek hızlarda performans sergilemesine sahne olması planlanıyor.

Gizlilik hakkında tartışmasız en iyilerden birisi olduğu bilinmektedir. Tüm aktarımlar sadece yapılan alışverişte kalırken, dışardan bir müdahaleye de izin vermemektedir. Kullanılmakta olan bütün alanlarda kesinlikle mükemmel işler ortaya koymaya hız kesmeden ilerleyecektir. Dengeli ve bununla birlikte izin verilen uygulamaların çokluğuyla da ne kadar doğru bir seçim olduğunu kanıtlamaktan çekinmemektedir.

EOS Özellikleri Nelerdir?

Temmuz 2017’de sistem giriş yapan EOS.OI, piyasa üzerindeki rakipleri gibi merkezi olmayanlar kulvarında boy göstermektedir. Sürekli olarak küçük çaplı işlemlere ev sahipliği yaparken, gittikçe daha büyük işlere gözünü dikmiş durumda. Çünkü NEO gibi gelişim göstermesi için çalışılan ve bu seviyeye ulaşmak adına yeterli kabiliyet ve yeteneklere sahip çıkması gerekmektedir.

Ölçeklenebilir ve hız bu coin için ayrılmaz iki niteliktir. Bilindiği sanal para borsalarında ki en büyük sıkıntıların başında gelen bu sorunlar, diğer eksik yanları tamamlandığında dev bir proje haline alabilmektedir.  Bu tarz nedenlerden dolayı, en uygun fiyatlarda satıştayken temin edilmesinde kesinlikle yarar var. Zaten bir anda yükselmesi kesin gözüyle bakılan bir seçim olmaktadır.

EOS Nereden Alınır?

EOS almak için yapılması gerekenler için öncelikle dijital para borsası belirlemeniz gerekmektedir. Burada bilinmesi gerekenlerin başında, yüzlerce borsa bulma ihtimaliniz olsa da doğru olan bir seçim yapmak zorunda olmanızdır.

Çünkü sanal ortamdaki kopyalama ve diğer saldırılara karşı güven altında olmanız gerekmektedir. Tüm bu ihtimallerden sıyrılmak için marka değeri yüksek olan seçimlerde bulunmak en iyisi olacaktır. EOS almak için en güvenli elektronik borsaların başında GDAX gelmektedir. Bu siteye üye olup Bitcoin göndererek hemen alım-satım yapma fırsatı yakalarsınız. En fazla 20 dakika içinde işleminiz sonların ve BUY butonuna basarak EOS satın alarak işlemlerinizi halledebilirsiniz.

728 90
YORUMLAR YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Araç çubuğuna atla