• YARIM ALTIN
  4.366,00
  % -0,74
 • AMERIKAN DOLARI
  20,0984
  % 0,64
 • € EURO
  21,5864
  % 0,86
 • £ POUND
  24,9760
  % 0,28
 • ¥ YUAN
  2,8409
  % 0,50
 • РУБ RUBLE
  0,2490
  % -1,49
 • BITCOIN/TL
  556224,249
  % 0,94
 • BIST 100
  %

Çıkması Beklenen Kripto Paralar

Çıkması Beklenen Kripto Paralar

Yükselişe geçmesi beklenen belirli Kripto paralarda, proje bazında yer edinir. Kişilerin yatırım olarak tercih edecekleri hangi Kripto paraların çıkması bekleniyor? Konu ile ilgili merak ettiğiniz her türlü detayı, sizler için açıkladım.

Piyasaya Çıkması Beklenen Önemli Altcoinler

Kripto para piyasasına olan ilgiden ötürü, birçok Kripto para ve altcoin yeni bir proje olarak ortaya çıkmaya başladı. Kripto paralar içerisinde yer edinen altcoinlerin, yatırımcıların da dikkatinde olacak şekilde yükselişe geçeceği söyleniyor.

 • Polkadot, (DOT)
 • Avalance (AVAX)
 • Solana (SOL), çıkması beklenen Kripto paralar içerisinde, örnek olarak gösterilebilen dijital varlıklardır.

Fakat ilerleyen günlerde de birçok önemli projenin, yer edileceği söyleniyor. Bu projeler içerisinde, özellikle birçok yatırımcının da dikkatinde olan belirli dijital varlıklar, bulunur. Kripto para piyasasına hem finansmanlar açısından, hem de piyasa ile tanışmak isteyen diğer vatandaşların ciddi derecede ilgi göstermesi, birçok projenin de anlık olarak yükselişe geçmesini sağlamıştır. Altcoin yatırım tavsiyeleri 2021:

 • Filecoin (FIL)
 • Oasis Protocol (OASIS)
 • Chia Network (CHIA)
 • Mina Ptorocol (MİNA)

Verilen altcoinlerin, piyasada ciddi değerlerde ivme kazanacağı görülüyor. Kripto para piyasasında altcoinler, genel olarak yatırımcılar tarafından tercih edilmez. Çünkü kişiler uzun vadeli yatırım yapmak istediği zaman, bilinen ve sürekli olarak tercih edilen dijital varlıkları değerlendirir. Altcoinler genel olarak daha alt sıralarda bulunur. Fakat çıkması beklenen altcoinler içerisindeki sanal paralar, kişilerin kafalarını karıştırabilir. Bana göre sürekli olarak Kripto paralara ilginin olması, altcoinlerin geride kalmasını sağlar. Genel olarak eleştirmenler tarafından da sürekli dile getirilen altcoinlerin yükselişe geçmesi, kişilerin tercihlerinde de değişkenlik gösterebilir.

Fılecoin (FIL) Beklentileri Karşılar Mı?

Kripto para piyasası için geliştirilen ve çıkması beklenen, birçok dijital varlık bulunur. Bu durumun günümüzde oldukça ciddi bir hale gelmesi, Kripto para piyasasına olan ilgiden kaynaklanır. Geçmiş zamanlarda Bitcoin ve devamındaki dijital varlıklar, bulunmaktaydı. Fakat günümüzde birçok kişinin Kripto para piyasasına ilgi duyması ve yatırımlarını dijital varlık üzerinden yapmak istemesi, farklı Kripto projelerin ortaya çıkmasını sağlamıştır. Bu projeler içerisinde yer edilen Filecoin, 2017 yılında geliştirilmiştir. Aynı zamanda yatırımcılar ile birlikte 257 milyon dolar, bünyesinde toplanmıştır. Altyapısı, teknolojik durumu, uygulanabilirliği ve diğer faktörlerinin de halihazırda tamamlanmış olması, yatırımcılar açısından Filecoin Kripto parasının piyasaya çıkış tarihinin açıklanması bekleniyor. Yeni çıkacak Kripto paralar 2021 içerisinde yer edinen ve geri sayımı başlayan Filecoin’in, önümüzdeki günlerde piyasada yer edileceği söyleniyor. Altyapısının sağlam olması ve yatırımcılar tarafından ciddi rakamlar toplanılması, ileriye dönük uzun vadede yatırım yapmak isteyen kullanıcılarında, tercihinde olacağı söyleniyor.

Oasis Protocol (OASIS) Yatırımcıları Memnun Edecek Mi?

Uzun bir geliştirilme sürecine sahip olarak bulunan Kripto para Oasis Protocol’un, halen proje üzerinde çalışmalarının devam ettiği söyleniyor. 45 milyon dolar fon toplanılması, Kripto para piyasasında yer edinmesi için alana geçiş yaptığı da söylentiler içerisinde. Çıkması beklenen Kripto paralar içerisinde yer edilen dijital varlığın, birçok liste içerisinde de hareketlendirme sağlayacağı belirtildi. Kripto para piyasasında, popüler ve ciddi yatırımların yapıldığı birimler bulunur. Bu birimlerin sınırlı ya da sınırsız sayıda üretilmesini göre farklı Kripto projeler de gündemde yer edilmeye başlamıştır. Bana göre farklı Kripto projelerin, yatırımcıların tercihlerine sunulması, bilinen dijital varlıklara yüklenmek yerine, farklı alanlarda yatırımlar yapmaya imkan oluşturduğunu söyleyebilirim. Aynı zamanda Oasis Protocol (OASIS) bünyesinde toplanan fonlar ile birlikte, birçok listenin de ilk sıralarında yer edineceği bekleniyor.

Öne Çıkması Beklenen Kripto Para Birimleri Hangileridir?

Kripto para piyasasının meraklısı olan kişiler için çıkması beklenen Kripto paralar, önümüzdeki günlerde listelerde yer edileceği gözüküyor. Fakat halihazırda bulunan Kripto paraların da öne çıkması ile birlikte, kişilerin yatırımlarının farklı yönlere kayması da bekleniyor. Yükselmesi beklenen kripto paralar 2021

 • Burada bulunan BAT, listelerde ilk sıralarda bulunmayan bir Kripto para projesidir. Alt yapısının sağlam olması ile birlikte, Kripto paraya talebin artması özellikle yatırımcılar tarafından beklenen bir durum. Fakat bir Kripto paranın yatırımcılar tarafından desteklenmesi, altyapısını sağlam olmasından kaynaklanır. Aynı zamanda uygulanabilirlik ve teknoloji açısından da kişilerin dikkatinde olan Kripto paralar, tercih edilebilir.
 • Bulunan şirketler, kendi ürettikleri projelerin direkt olarak ön plana çıkmasını, sağlayabilir. Günümüzde sıklıkla tercih edilen ve popüler bir konumda olan Bitcoin‘in yerini almaya hazırlanan, çıkması beklenen Kripto paralar Bunların Bitcoin ile eş değerde olmasının en önemli sebebi, temel alt yapıya sahip olmasından kaynaklanır. Aynı zamanda uzun vadede yatırım yapmak isteyen kişilerin, beklentilerini karşılar.
 • Herhangi bir Kripto paraya yatırım yapmak, yatırımcılar tarafından kararsız kalınan durumdur. Yani kişiler yatırımlarını uzun vadeli olarak yapmak istediği zaman, altyapıları sağlam bir dijital varlığı tercih ederler. Yeni çıkmaya hazırlanan Kripto paralar içinde bu geçerlidir.
 • Kişilerin istekleri, beklentileri ve ileriye dönük yatırımlarının kişiye kazançlı olması adına yer edinen Kripto paraların bulunması, tercih edilebilirliği açısından yüksek ivmeler kazandırır.
YORUMLAR YAZ

Araç çubuğuna atla