ByteCoin Nedir Özellikleri Nelerdir | Kapalı Çarşı - Dolar, Euro, Altın ve Tüm Döviz Kurları - Ekonomi Haberleri
 • YARIM ALTIN
  8.666,00
  % 2,14
 • AMERIKAN DOLARI
  32,5057
  % 0,28
 • € EURO
  34,5814
  % 0,22
 • £ POUND
  40,4553
  % 0,20
 • ¥ YUAN
  4,4915
  % 0,29
 • РУБ RUBLE
  0,3444
  % -0,69
 • BITCOIN/TL
  2012311,312
  % -3,50
 • BIST 100
  9.548,09
  % -1,36

Bytecoin Nedir Özellikleri Nelerdir BCN Nasıl Alınır?

Bytecoin Nedir Özellikleri Nelerdir BCN Nasıl Alınır?
728 90

Bytecoin kullanmanın avantajları kullanmadan tam olarak anlaşılabilir cinsten durmuyor. Devamlı olarak sanal paralar üzerinde sorun olarak bilinen güvenlik ve yüksek maliyetler oldukça can sıkıcı olabiliyor. Bazen yapılan aktarımdan daha pahalı ulaştırma ücreti kesilmektedir. Başta Blockkchainiçin düzeltilmesi gereken bu kavram coinlere de çoktan sıçradı. Ancak Bytecoin yapmış olduğu para aktarımlarından ücret kesmemektedir. 

Bununla birlikte inanılmaz bir hıza sahiptir. Yapılan aktarımların başka kişiler tarafından asla takip edilemez. Çünkü üretim aşamasında temel olarak böyle ilkelere dayanılan bir algoritma geliştirilmiştir. Sunulmakta olan çalışmalar, hız, güvenli ve ucuz maliyet adı altında devam eder. Böyle bir güce sahip olmak dijital para borsalarında söz sahibi olmak için yeterli bir taban sistem anlamına gelir. Böylelikle kullanımı artan ve sürekli olarak geliştirilmeye imkan sunan sistemler geliştirilmiş olacaktır.

Başlıklar

300 250 4

Bytecoin Nedir? Ne Amaçla Üretilmiştir?

Bytecoiniçin yapılan pozitif yorumlar gün geçtikçe artmaktadır. Çünkü sanal pazarlar üzerinde tartışmasız sürat ve gizlilik adına sürekli problemler yaşanmaya devam edilmektedir. Artık gittikçe can sıkıcı bir hal alması sebebiyle, düzenli olarak coinler üretilip bu sorunların artık yaşanmayacağı belirtilse de pek etkili olamadılar. Bu tarz problemler para faktörünün olduğu tüm alanlarda yaşansa da bu alan zaten böyle sorunlar yaşanmasın diye kullanılmaktadır.

Merkezi olmayan sistemler genel olarak gizliliği esas almak zorundadır. Şirket yöneticilerinden, çok düşük aktarımlara varana kadar (BCN)kullananlar sadece işlem yapanlar arasında kalmasını sağladığını bilirler. Bu kadar önemli bir etkinliği gerçekleştirmek bile tercih edilmesi için yeterli olacaktır. Oluyor da sürekli olarak yeni borsalara katılım sağlamaktadır. Coinlerin sayısının binleri aşması artık borsa sahiplerini de seçici yapmaktadır. Fakat bu coin için devam eden süreç değişmez ve tercih edilmesi durmazsa tüm borsalarev sahipliği yapmak isteyecektir. Yapılacak olan ataklar ve yeni sistemlerin dahil olmasıyla artık gelecek adına çok daha emin adımlar atılacağından herkes emin durumda. 

Bytecoin Özellikleri Nelerdir?

Bytecoin satın alarak yapılabileceklerin başında, istediğiniz kadar para aktarımı yapsanız da ücret ödemezsiniz. Bilindiği gibi Blockchain sunmuş olduğu hizmetlerin hepsinden para almaktadır. Ancak bu coin para göndermenin hiçbir bedeli yok. Böyle bir özelliğe sahip olması bile seçilmesi için yeterli olacaktır. Diğer bir taraftan yapabildiklerini en üstün hızda yapması dikkatleri üzerine çekmesine yetiyor. Düzenlemeler sürekli olarak gelişim gösteren ve ileriye dönü hamleler oluyor. 

Üstelik hiçbir hackerin yanından bile geçemeyeceği bir algoritmaya sahip. Bu durumda istediğiniz kişi ve kişilerle yapacağınız sanal harcamalar takip edilemez. Bankaların bile böyle bir sistemi bulunmamaktadır. Sağlanan bu koşullar sayesinde tüm gönderimler çalınma riskinden güven de olmuş olur. Artık yapılması hedeflenen tüm çalışmalar yeterli sayıda kullanıcıya ulaşmayı başarabiliyor ve gelişim süreci sürekli devam ediyor.

Bytecoin Nereden Satın Alınabilir?

Bytecoin satın almak için Dünya üzerinde sayısız elektronik para borsası bulunmaktadır. Bunlardan istediğiniz gibi alışveriş yapsanız da çoğu zaman çalınma veya cüzdanınıza sızma durumlarıyla karşılaşmaktasınız. Bunun yerine herkes tarafından bilinen marka sayılan sitelerden işlem yapmanız tavsiye edilmektedir. KuCoinadı verilen sanal borsa, kullanıcısına en üstün güvenlik ve hızı sunmaktadır. Buraya BTCaktarımı yaparak BCNgibi ürünlere sahip olma fırsatını yakalayabilirsiniz. Bytecoin kullanmanın avantajları her zaman için güvenlik ve düşük maliyet anlamına gelirken, satın alınması kesinlikle problem çıkarmayacaktır

728 90
Araç çubuğuna atla