Anında (Hızlı) Kredi Veren Bankalar 2019 | Kapalı Çarşı - Dolar, Euro, Altın ve Tüm Döviz Kurları - Ekonomi Haberleri
 • YARIM ALTIN
  7.855,00
  % 0,15
 • AMERIKAN DOLARI
  32,5637
  % 0,14
 • € EURO
  35,0167
  % 0,33
 • £ POUND
  41,4895
  % 0,35
 • ¥ YUAN
  4,4876
  % -0,01
 • РУБ RUBLE
  0,3936
  % 3,31
 • BITCOIN/TL
  2126505,367
  % -1,04
 • BIST 100
  10.471,32
  % 0,76

Anında Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Anında Kredi Veren Bankalar Hangileridir?
728 90

Anında kredi imkânı sağlayan bankalar, genellikle belirli limitlere kadar kredi imkanlarını müşterileri ile paylaşmaktadır. Özellikle acil nakit ihtiyaçları için finansman desteği arayan kişiler için oldukça önemli olan anında kredi alma olanağı, ülkemizde faaliyet gösteren birçok banka tarafından sağlanmaktadır. Evraksız ve dosya masrafı almadan kredi imkânı sağlayan bankalar, genellikle online bankacılık sisteminden aldıkları kredi başvurularını anında onaylayabilmekte ve müşterilerinin hesaplarına aktarabilmektedir. Belirli limitlere kadar uygun geri ödeme koşulları ile alınabilen bu krediler, kişileri yasal prosedürlerle uğraşma durumundan da kurtarmaktadır.

Başlıklar

Hızlı Kredi Veren Bankalar

Anında kredi veren bankalar, genellikle belirli bir üst limite sahip olan ve kısa vade ile kredi imkânı sunan bankalardır. Ancak bazı bankalar inisiyatiflerine göre kredi verirken kişinin durumuna göre vade durumunda yardımcı olabilmektedir. Bunun için kredi alınmak istenen banka ile bizzat görüşülmeli ve kişilerin bütçe durumuna göre özel planlamaların yapılması gerekir. Anında kredi veren bankaların kredi olanaklarından mobil uygulamaları ya da internet bankacılığı sistemleri üzerinden faydalanılabilmektedir. Buna ek olarak başvuruları da online olarak bankalar, sözleşmelerini de yine online olarak yaparlar.

300 250 4

Anında Kredi Veren Bankalar Listesi 2019

Anında kredi almak isteyen kişilerin kredi başvurularını aynı gün içinde cevaplayan bankalar, tüm işlemlerini online olarak yapmaktadırlar. Buna göre anında kredi veren bankalar şunlardır;

 • Enpara.com,
 • İş Bankası İşCep,
 • Denizbank,
 • Akbank,
 • TEB,
 • QNB Finansbank,
 • Odeabank,
 • ING Bank,
 • Yapı Kredi Bankası,
 • Aktif Bank,
 • Garanti Bankası,
 • Ziraat Bankası,
 • Burgan Bank,
 • Fiba Bank,
 • Vakıfbank,
 • ING Bank,
 • Halk Bankasıdır.

Yukarıda verilen bankalar, kendi mobil uygulamaları ya da internet bankacılığı sistemleri üzerinden müşterilerine anında kredi sağlayan bankalardır. Bunun yanı sıra kendi müşterisi olmadan da internet üzerinden kredi imkânı sağlayan bankalarda bulunmaktadır. Kendi müşterisi olmadan da kredi imkânı tanıyan bankalar şunlardır;

 • En para,
 • Aktif bank N kolay kredi,
 • ING Bank,
 • CEB TEB’dir.

Yukarıda verilen bankalar, kendi müşterisi olmasa dahi online olarak anında kredi imkânı tanıyan bankalardır. Ancak kredi almadan önce kişilerin mutlaka tüm bankaların faiz oranlarını ve kredi geri ödeme planlarını detaylıca incelemeleri tavsiye edilmektedir.

Enpara.com Anında Kredi

Anında kredi imkânı sunan enpara.com, Finansbank’ın son zamanlarda en fazla tercih edilen uygulamasıdır. Şubeye gitmeden hızlı bir şekilde kredi veren bu uygulama, mobil uygulama aracılığı ile uygun faizli kredilerini ihtiyaç sahibi müşterilerine ulaştırır. Diğer bankalara göre daha uygun faiz oranlarına sahip olan bankanın, şube modeli olmadığı için faiz oranlarını düşük tutması kredi alacak kişiler için oldukça büyük bir avantajdır. Enpara.com üzerinden kredi almak isteyen kişiler tek seferde 30.000 TL’ye kadar kredi alabilmektedirler. Alınan kredilere 60 ay vade imkânı sunan bankanın, kredi olanaklarından faydalanmak için kişilerin enpara.com üzerinden sisteme kayıt yaptırmaları gerektirmeleri şarttır. Sisteme kaydolan kişilerin en kısa sürede kendi isimlerine ait kartları adreslerine teslim edilecektir. Kartı teslim aldıktan sonra kişiler, anında kredi almak için bankanın sistemine başvuruda bulunabilirler.

İş Bankası İŞCEP ile Anında Kredi

Türkiye İş Bankası, anında kredi olanağı tanıyan ülkemizin en köklü bankalarından bir tanesidir. Anında kredi veren banka, kredi işlemlerinin hepsini İŞCEP mobil uygulaması üzerinden yapmaktır. İş Cep uygulaması olan herkes, hesaplarının banka üzerinden tanımlı olmasından dolayı anında kredi başvurusu yapabilirler ve kredi onaylarını aynı gün içinde alabilirler. Kredileri onaylanan kişilerin kredi tutarları aynı gün içinde hesaplarına yatacaktır. Tek seferde 30.000 TL’ye kadar kredi alabilen kişiler, daha yüksek tutarlı kredi almak isterlerse banka ile bizzat iletişime geçebilirler.

Denizbank Anında Kredi

Anında kredi veren Denizbank, internet şubesi üzerinden kredi işlemlerini gerçekleştirmektedir. Anında sonuçlanan kredi başvuruları, 60 aya kadar da banka tarafından vadelendirilmektedir. Denizbank’tan anında kredi almak isteyen kişiler kredi başvurularını 55.000 TL’ye kadar yapabilmektedirler. Ancak Denizbank’tan kolay kredi alacak olan kişilerin dikkat etmesi gereken şey bankanın uygulamış olduğu faiz oranlarıdır. Diğer bankalara kıyasla vade durumuna göre farklı faiz uygulayan ve bir nebze yüksek faiz payı ekleyen bankanın buna rağmen anında kredi olanağı oldukça gelişmiştir.

Akbank Diret ile Anında Kredi

Akbank’tan anında ve kolay kredi almak isteyen kişiler, bankanın internet sitesi üzerinden başvurularını yapabilirler. Akbank hesabı olan kişiler için oldukça avantajlı bir uygulama olan Akbank Direkt ile başvurulan krediler 10 dakika içerisinde kullanılmaya başlanabilir. Ayrıca sistem üzerinden 7/24 kredi başvurusu yapma imkânı sunan bankanın kredi onayları da aynı gün içinde verilmektedir. Anında kredi alacak olan kişiler, Akbank Direkt anında kredi uygulaması ile üst limit olarak 30.000 TL’ye kadar kredi alabilmektedirler.

TEB ile Anında ve Kolay Kredi Fırsatı

CEP TEB uygulaması ile anında kredi imkânı sunan TEB bankası, acil nakit ihtiyacını karşılamak isteyen kişiler için oldukça idealdir. Kredi üst limiti olarak 12.500 TL’ye kadar kredi olanağı sunan banka, uygulama kullanmayan kişilerin başvurularını SMS yolu ile de alabilmektedir. SMS ile 4466’ya T.C. kimlik numaraları ile başvuruda bulunan kişiler, dosya masrafsız ve kefilsiz kredileri rahatlıkla alabilir ve hızlı bir şekilde kullanabilirler

Odeabank Anında Kredi

Odeabank’tan anında kredi alma fırsatını kullanmak isteyen kişiler, aynı zamanda bankadan 60 ay vadeye kadar kredi kullanabilme imkanına sahiptirler. Bankanın sunmuş olduğu “Nakit Hazır Kredi” kampanyası ile şubeye gitmeye gerek kalmadan hesapları üzerinden başvuruda bulunabilirler. Bankanın sunmuş olduğu diğer kredi avantajları için resmi internet sitesinin incelenmesi gereklidir.

ING Bank Mini Kredi ile Anında Kredi

ING Bankası, Mini Kredi kampanyası ile, özellikle ilk defa kredi kullanacak olan kişilerin sıklıkla tercih ettiği bir bankadır. Dönemsel olarak sunmuş olduğu kredi avantajları ile vatandaşları kredi almaya teşvik etmektedir. Anında kredi hizmeti ile 6.000 TL’ye kadar kredi veren banka, son zamanların en popüler bankaları arasında yerini almaktadır. Kredi notu yüksek olan kişiler banka üzerinden diledikleri anda kredi alabilirler. Ayrıca bankanın kredi olanakları sadece kendi müşterileri için değil diğer kişiler için de açık olan olanaklardır. Yani banka üzerinden kredi almak isteyen kişilerin ING Bank müşterisi olmasına gerek yoktur. ATM’ler üzerinden T.C. kimlik numaraları ile dahi kolayca alınabilen krediler, herkese aynı faiz oranı uygulanarak verilmektedir.

Yapı Kredi Bankası Anında Kredi Olanakları

Anında kredi imkânı sağlayan bankalardan birisi olan Yapı Kredi Bankası, müşterilerine hem mobil uygulaması üzerinden hem de internet bankacılığı üzerinden kredi olanağı tanımaktadır. Yapı kredi müşterisi olan kişiler, online banka uygulaması üzerinden yaptıkları kredi başvurularının cevaplarını anında alabilir ve kredi tutarlarını aynı gün içinde kullanmaya başlayabilirler. Özellikle bankanın maaş müşterisi olan kişilerin Yapı Kredi üzerinden yapacakları kredi başvuruları oldukça hızlı bir şekilde onaylanmaktadır. Banka üzerinden kredi alabilmek için sağlanması gereken tek önemli şart kişilerin düzenli bir gelire sahip olmasıdır.

Aktif Bank N Kolay Kredi

Anında kredi imkânı sunan Aktif Bank, N Kredi kampanyası ile kredi notu düşük olan kişilere dahi kredi imkânı sunmaktadır. Bankadan 60 ay vade ile 30.000 TL’ye kadar kredi alabilen kişilerin kredi tutarları 5 dakika içinde hesaplarına yatmaktadır.

728 90
Araç çubuğuna atla