• YARIM ALTIN
  3.212,00
  % -2,15
 • AMERIKAN DOLARI
  16,8249
  % -0,81
 • € EURO
  17,7346
  % -0,78
 • £ POUND
  20,5385
  % -0,84
 • ¥ YUAN
  2,5156
  % -0,82
 • РУБ RUBLE
  0,3144
  % -0,64
 • BITCOIN/TL
  355176,519
  % -2,01
 • BIST 100
  %

Akbank Kredi Kartı Borç Sorgulama

Akbank Kredi Kartı Borç Sorgulama

Akbank kredi kartı kullanıcılarının en çok merak ettikleri konu şüphesiz Akbank kredi kartı borç sorgulama ve ödemelerdir. Akbank bu konularda, müşterilerine birçok kolaylık sağlamıştır.

Borç sorgulama ve ödeme işlemlerinizi en hızlı gerçekleştirebileceğiniz yer Akbank ATM’ leridir. En yakınınızdaki bir Akbank ATM’ sine giderek hem borcunuzu sorgulayabilir hem para çekebilir hem de borçlarınızı ödeyebilirsiniz. ATM’ lerde kartsız işlem yapabilmeniz mümkün ancak bazı işlemler için karta ihtiyaç olabiliyor.

Diğer bir yöntem Akbank şubelerine uğramak. Eğer borç sorgulamanın yanında, ay içerisindeki harcamalarınızı da görmek istiyorsanız mutlaka bir Akbank şubesine uğramanız gerekiyor. Ayrıca ekstrelerin mail adresinize gönderilmesini de talep edebilirsiniz. Bunun için bankada, güncel mail adresinizin kayıtlı olması gerekiyor.

Evden Çıkmadan Kredi Borç Sorgulamasını Nasıl Yaparım?

Eğer evinizden çıkmak istemiyorsanız Akbank kredi kartı borç sorgulama işlemlerini internet ve telefon üzerinden gerçekleştirebilmeniz de mümkün.

Müşteri Hizmetlerinden Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?

Telefon üzerinden müşteri hizmetlerini arayarak borcunuzu sorgulamak için; Akbank’ ın müşteri hizmetleri telefon numaraları olan “444 25 25” i ya da “0850 222 25 25” i arayabilirsiniz. Size sunulan yönlendirmeler eşliğinde borcunuzu öğrenebilirsiniz.

İnternet Üzerinden Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?

Bunun için yapmanız gereken şey ise, Akbank’ ın mobil uygulamasını cep telefonunuza indirmek. Uygulamayı telefonunuza indirdikten sonra, sizden istenen bilgileri girdiğinizde kimliğinizi ve müşteri bilgilerinizi doğrulamak adına, banka tarafından size bir onay kodu (doğrulama kodu ) gönderilecektir. Bu kodu, verilen süre içerisinde girdikten sonra, sistemdeki kaydınız tamamlanacaktır.

Kayıt gerçekleştikten sonra artık Akbank’ ın mobil uygulamasından borçlarınızı kolaylıkla sorgulayabilirsiniz. Ayrıca uygulama üzerinden harcamalarınızı takip edebilir, kredi başvurularında bulunabilir, ya da kredi kartı limitinizin arttırılmasını da talep edebilirsiniz. Yine aynı uygulama üzerinden, vadeli- vadesiz banka hesapları açabilir ve bu hesapları yönetebilirsiniz. Ayrıca aklınıza takılan her sorun için, uygulamadaki sesli destek bölümünden müşteri hizmetlerine kolayca ulaşabilir ve sorularınızın cevaplarını kısa sürede öğrenebilirsiniz.

Eğer uygulamayı indiremiyorsanız internetten üzerinden https://www.akbank.com adresine girerek de Akbank kredi kartı borç sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.