Akbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları | Kapalı Çarşı - Dolar, Euro, Altın ve Tüm Döviz Kurları - Ekonomi Haberleri
 • YARIM ALTIN
  6.913,00
  % 0,11
 • AMERIKAN DOLARI
  31,2329
  % 0,16
 • € EURO
  33,8560
  % 0,01
 • £ POUND
  39,6623
  % 0,16
 • ¥ YUAN
  4,3426
  % 0,20
 • РУБ RUBLE
  0,3386
  % -0,03
 • BITCOIN/TL
  1785267,595
  % 2,48
 • BIST 100
  9.179,48
  % -1,66

Akbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Akbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları
728 90

Uygun ödeme planlarıyla, acil nakit ihtiyacını en kolay yoldan karşılayan Akbank ihtiyaç kredisi faiz oranları ile de ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürüyor. Acil ve yüklü miktarda paraya ihtiyacı olan herkesin aklına ilk olarak bankalar gelir. E haliyle, geri ödeme konusu da ihtiyaç sahiplerinin en çok dikkat ettiği ve merak ettiği konular. Bu yönüyle Akbank, sizlere birçok kolaylık sağlayacak bankalar arasında yer alıyor. Özellikle de düşük ihtiyaç kredisi faiz oranları ile.

Akbank İhtiyaç Kredisinin Faiz Oranları Ne?

Akbank’ ın ihtiyaç kredisi çekecek olan bireyler için hazırladığı ödeme planları ve faiz oranları oldukça uygun. Ödemeler, çekilen kredi miktarı ve kişinin aylık gelirine göre bir plan hazırlanarak sizler için en uygun hale getiriliyor. Akbank ihtiyaç kredisi faiz oranları çekilen kredi miktarı ve ödeme süresi ile orantılı olarak değişiyor. Küçük bir örnek verecek olursak, en küçük miktarda çekeceğiniz (1000- 15000 TL arası ) kredinin 1- 12 Ay’ lık bir süreci kapsayan ödeme planındaki faiz oranı, banka tarafından %2.04 olarak belirlenmiş. Çekilen kredideki miktar arttıkça, faiz oranlarının azaldığını söyleyebiliriz. Yine de en uygun bilgiyi ve sizler için en uygun kredi çeşidini bankaya danışarak öğrenebilirsiniz.

300 250 4

Akbank Öğrenciye Kredi Verir mi?

İhtiyaç kredilerinin genel olarak,  sadece sabit bir işte çalışan kimseler için verildiği bilinir. Ancak Akbank başta olmak üzere bazı diğer bankalar, öğrencilere ve ev hanımlarına kredi veriyor. Ancak bunun için bazı şartlar var tabi ki.

Öğrenci olup Akbank’ tan ihtiyaç kredisi çekmek istiyor iseniz, öncelikle yarı zamanlı (part- time) ya da tam zamanlı (ful- time ) bir işte çalışıyor olmanız gerekiyor. Aksi takdirde eğer üzerinizde herhangi bir gayrimenkul, taşıt ya da iş yeri yoksa kredi alabilmeniz pek mümkün değil ne yazık ki. Eğer bu şartlardan birini sağlıyorsanız banka size en uygun krediyi verecektir.

Akbank Ev Hanımlarına Kredi Verir mi?

Evet, Akbank, çalışmayan ev hanımlarına özel krediler veriyor. Ancak bunun için, eşinizin onayı ve eşinizin maaş bordrosu gibi şartlar, bankanın istekleri arasında yer alıyor. Bunları sağladığınız takdirde uygun Akbank ihtiyaç kredisi faiz oranları ile ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz.

728 90
Araç çubuğuna atla