Aeternity Coin Nedir Özellikleri Nedir | Kapalı Çarşı - Dolar, Euro, Altın ve Tüm Döviz Kurları - Ekonomi Haberleri
 • YARIM ALTIN
  6.911,00
  % 0,16
 • AMERIKAN DOLARI
  31,1631
  % 0,05
 • € EURO
  33,7863
  % -0,09
 • £ POUND
  39,4703
  % -0,09
 • ¥ YUAN
  4,3297
  % 0,05
 • РУБ RUBLE
  0,3379
  % -0,14
 • BITCOIN/TL
  1781439,489
  % 1,85
 • BIST 100
  7.962,34
  % 3,14

Aeternity Coin Nedir Özellikleri Nelerdir AE Nasıl Alınır?

Aeternity Coin Nedir Özellikleri Nelerdir AE Nasıl Alınır?
728 90

Sanal para piyasalarındaki güvenlik problemleri aralıksız devam etmektedir. Aeternity tüm sorun sorunları ortadan kaldırmak için yeterli niteliklere sahip olarak bilinmektedir. Bilindiği gibi 2008 yılında kullanıma sunulan Bitcoin’le başlayan kripto para furyası, hız kesmeden ilgi toplamaya devam ediyor. Her zaman için kullanıcılar ve şirketler tarafından bu elektronik paraların yaşattığı hız ve güvenlik sıkıntıları vardır.

Bahsetmekte olduğumuz Coin, gerek hız gerekse yapılan alışverişlerdeki gizlilik esaslarında son derece etkilidir. Aeternity satın almak asla pişman olunacak bir tercih olmayacaktır. Çünkü gün geçtikçe yeni bir Coin üretilmektedir. Genel olarak bahsedilmekte olan tüm aksaklıkları ortadan kaldırmak için piyasalara sunulmaktadır. Ancak kullanım alanlarına bakıldığında herkese hitap etmeyen aynı zamanda maddi anlamda gereksiz bulunmaktadır. Fakat Coinlerin hepsi bu kavrama göre şekillense de Aeternity kadar performans sergileyememektedirler.

Aeternity Coin Nedir?

Aeternity Coin nedir? Sorusu tüm kullanıcıları yakından alakadar eden bir konudur. Çünkü dijital para piyasalarındaki tercihler doğru yapılmadığı zaman can sıkıcı olabiliyor. Özellikle milyonlarca kullanıcı para kazanmakla birlikte aynı zamanda güvenli ve gizli aktarımlar yapmak için bu paraları seçerler. Ancak amatör sayılabilecek hackerlar rahatlıkla iki kişi arasındaki gelişmelerden haber alıp, müdahale edebilmektedir. Aeternity artık bu sorunları tamamen ortadan kaldıran ve takip edilmesi mümkün olmayan bir teknoloji geliştirdi.

Akıllı sözleşmelerin sağladığı tüm avantajları 2 ye katlayarak çalışmaktadır. Etherum desteklidir ve bunun hakkını da vermektedir. Yapmak olduğunuz tüm çalışmalar için harddisk görevi bile görebilmektedir. Sunulan hizmette Blockchain tabanlı geliştirilen bir uygulama geliştirilmiştir. Ölçeklenebilirler adına aklınıza gelebilecek bütün eksiklikler tamamlanmış durumda. Dikkat edilirse 2019 yılına gelinmesine rağmen Bcoin gibi işin patronu sayılan coinler hep bir yanda eksik bırakıldı. Bu durum 2000 rakamı aşan coin üretilmesine neden oldu. Ancak sürekli olarak hızlı bir sistem isteyen ve bu hızı güvenlik kavramı ekleyebilen, aynı zamanda kaliteli bir hizmet veren coin sayısı oldukça azdır.

Aeternity Coin Özellikleri Nelerdir?

Aeternity Coin özellikle kullanıcısına en hızlı aktarımları yaparken bunları güvenli bir şekilde yapmayı hedefleyen bir sistemdir. Bu sayede akıllı sözleşmeler kullanan sanal paraların yaşattığı problemlerin çözülmesi için üretilmiştir. Düzenli olarak piyasalarda ismini hatırlatan 2017 yılından beri hayatımızda olan tercihtir. Teknik olarak bakıldığı 4 temel özelliğe sahiptir bunlar;

 • Birinci olarak Benzersiz Yönetim adı verilen Unique Governance sistemidir. Tamamen kendine has geliştirilmiştir.
 • İlişkisel Veri tabanı Yönetim Sistemleri kullanılmasına teşvikte bulunan başlıca 2.ci niteliktir.
 • Counsensus yani fikir birliği özelliği

Son olarak Kamu Kurumları için geliştirilmiş olan başlıca işletim sistemidir

Bu özellikler uygulama üzerinde son derece söz sahibi ve sistemi sistem yapan niteliklerdir. Kullanılması durumunda zorluk çıkarmayan bir seçim olacaktır.

Aternity (AE) Nereden Alınır?

Aternity almak için çok fazla kripto para borsası bulmanız mümkündür. Ancak en çok tavsiye edilen Poloniex gibi sahaları kullanmak en mantıklısıdır. Piyasalar üzerinde isim yapmış borsaların başında gelmektedir. Kullanılması adına hiçbir sakınca yoktur.

Başta Aternity olmak üzere tüm coinlerin alım-satım işlemlerini rahatça yapabilme imkanı sunar. Adınıza ait bir sanal cüzdanla çok seri bir şekilde işlemlerinizi halledebilirsiniz. Diğer taraftan paranızın boşa gitme bir riski olmaması bile kullanılmasına teşvik etmektedir. Binlerce kullanıcı ve satıcı bu sahada yapmak istediklerini güvenli ve hızlı bir şekilde halletmektedir. Sanal para piyasalarındaki güvenlik problemleri gibi hiçbir sıkıntıyla uğraşılmaz, 2014 yılında sisteme giriş yapmıştır.

728 90
YORUMLAR YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Araç çubuğuna atla